Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
646 446teokset 53 409taiteilijat 5 406museot 32kielet

William Etty Mitä ostajat katsovat

1787 – 1849

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa William Etty sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

William Etty: ostajien näkymä

Ostajat avaavat Sireenit ja Ulysses -teoksen useammin kuin mikään muu William Etty -taiteilijan maalaus: 1 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 5% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat FEMME NUE VUE DE DOS ja Reclining Female Nude. William Etty sai yhteensä 25 600 käyntiä: 2 900 taiteilijasivulla ja 22 700 maalauksissa. Kasvu on positiivista: Syy 2026 aikana käyntimäärät olivat 61% suuremmat kuin Elo 2026 aikana. Paras kuukausi oli Hei 2026: 17 800 vierailua. Vierailut laitteittain: tietokoneet (76%), puhelimet (20%) ja tabletit (4%). Mieltymys on selvä: Romanttinen (Tunnelma) saa 33% käynneistä, mutta se on vain 0% luettelosta.

William Etty: 10 teosta, jotka ostajat katsovat ensin

William Etty -taiteilijan 10 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.

  1. Sireenit ja Ulysses 1 Sireenit ja Ulysses 1 300 käyntiä · 5,1%
  2. FEMME NUE VUE DE DOS 2 FEMME NUE VUE DE DOS 1 000 käyntiä · 3,9%
  3. Reclining Female Nude 3 Reclining Female Nude 800 käyntiä · 3,1%
  4. Life Study 4 Life Study 700 käyntiä · 2,7%
  5. Standing female Nude seen from behind 5 Standing female Nude seen from behind, 1840 500 käyntiä · 2,0%
  6. Academic Study Of A Male Nude As A Standard Bearer 6 Academic Study Of A Male Nude As A Standard Bearer 500 käyntiä · 2,0%
  7. Nude Woman Reclining 7 Nude Woman Reclining 500 käyntiä · 2,0%
  8. Study of a Nude Male Figure 8 Study of a Nude Male Figure, 1845 400 käyntiä · 1,6%
  9. Standing Male Nude, Raised Right Arm, Right Foot Resting on Blocks (recto) 9 Standing Male Nude, Raised Right Arm, Right Foot Resting on Blocks (recto), 1845 400 käyntiä · 1,6%
  10. Candaules, King of Lydia, Shews his Wife by Stealth to Gyges, One of his Ministers, as She Goes to Bed 10 Candaules, King of Lydia, Shews his Wife by Stealth to Gyges, One of his Ministers, as She Goes to Bed, 1830 400 käyntiä · 1,6%

Miten William Etty -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Avaa tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 20260500
Hei 20261 70016 100
Elo 20266002 200
Syy 20266003 900

Miten William Etty -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä William Etty -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Avaa tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
Sireenit ja Ulysses000000000200200100
Candaules, King of Lydia, S…00000000040000
Kreikkalainen Orja00000000020000
Venuksen ja Cupidon taulu0000000001001000
The Three Graces00000000000400
Male Nude Sawing0000000001000100
Nude Female Figure00000000010000
The Doves00000000000100
Self-Portrait000000000000
John Thornton000000000000

Mikä on William Etty -yleisön laitekohtainen jakauma?

Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

Avaa tilastot
LaiteKäynnitJaa
tietokoneet19 50076,2%
puhelimet5 20020,3%
tabletit9003,5%

Millä kielillä William Etty -taiteilijan ostajat selaavat?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Avaa tilastot
KieliKäynnitJaa
venäjä20028,6%
saksa10014,3%
englanti10014,3%
espanja10014,3%
portugali10014,3%
turkki10014,3%

Kuinka monta käyntiä William Etty saa päivässä ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Avaa tilastot
PäiväKäynnit
ti 6 Lok0
ke 7 Lok0
to 8 Lok100
pe 9 Lok0
la 10 Lok300
su 11 Lok200
ma 12 Lok400
ti 13 Lok300
ke 14 Lok200
to 15 Lok0
pe 16 Lok400
la 17 Lok200
su 18 Lok200
ma 19 Lok600
ti 20 Lok300
ke 21 Lok200
to 22 Lok100
pe 23 Lok200
la 24 Lok300
su 25 Lok300
ma 26 Lok300
ti 27 Lok (ennuste)300
ke 28 Lok (ennuste)200
to 29 Lok (ennuste)100
pe 30 Lok (ennuste)300
la 31 Lok (ennuste)300
su 1 Mar (ennuste)300
ma 2 Mar (ennuste)600
ti 3 Mar (ennuste)300
ke 4 Mar (ennuste)200
to 5 Mar (ennuste)100
pe 6 Mar (ennuste)300
la 7 Mar (ennuste)400
su 8 Mar (ennuste)300
ma 9 Mar (ennuste)600
ti 10 Mar (ennuste)300
ke 11 Mar (ennuste)200
to 12 Mar (ennuste)100
pe 13 Mar (ennuste)300
la 14 Mar (ennuste)400
su 15 Mar (ennuste)400
ma 16 Mar (ennuste)700

Tietoa taiteilijasta William Etty palvelussa AllPaintingsStore.com

Mikä William Etty -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?

Sireenit ja Ulysses: 1 300 katselukertaa, 5% katseluista. 10 maalausta on sijoitettu ylemmäs.

Mikä on William Etty -yleisön koko?

25 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 2 900 taiteilijan sivulla ja 22 700 maalauksissa.

Mitä laitteita William Etty -taiteilijan vierailijat käyttävät?

Käyntejä on jaettu tietokoneet (76%), puhelimet (20%) ja tabletit (4%) laitteeseen; suosituin on tietokoneet osuudella 76%.

Minkä tyyliset William Etty -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?

Romanttinen (Tunnelma) -maalaukset: 33% vierailuista, 0% luettelosta.