Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa William Luker sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
William Luker: ostajien näkymä
Ostajat avaavat Highland Cattle -teoksen useammin kuin mikään muu William Luker -taiteilijan maalaus: 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukauden aikana, mikä on 44% kokonaiskäynneistä. Seuraavina ovat Portrait of a Hunter in a Landscape ja Portrait of Hunter 'Molly Hick'. William Luker sai yhteensä 1 100 käyntiä: 200 taiteilijasivulla ja 900 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 800 vierailua. Mieltymys on selvä: Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys) saa 67% käynneistä, mutta se on vain 23% luettelosta.
William Luker: 5 teosta, jotka ostajat katsovat ensin
William Luker -taiteilijan 5 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.
Miten William Luker -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Avaa tilastot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 100 |
| Hei 2026 | 200 | 600 |
| Elo 2026 | 0 | 0 |
| Syy 2026 | 0 | 0 |
| Lok 2026 | 0 | 200 |
Miten William Luker -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä William Luker -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Avaa tilastot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 15,4% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 23,1% | 22,2% |
| Pehmeä valoisuus | 23,1% | 11,1% |
| Kirkas tasapaino | 30,8% | 66,7% |
| Valoisa | 7,7% | 0,0% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 7,7% | 11,1% |
| Hienovaraiset värit | 53,8% | 11,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 23,1% | 66,7% |
| Selkeä värikylläisyys | 15,4% | 11,1% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 50,0% | 71,4% |
| Maanläheinen | 30,0% | 14,3% |
| Luonnonläheinen | 10,0% | 14,3% |
| Tumma | 10,0% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 30,8% | 11,1% |
| Tasapainoinen | 53,8% | 77,8% |
| Voimakas | 15,4% | 11,1% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 15,4% | 11,1% |
| Pehmeä | 7,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen | 15,4% | 0,0% |
| Voimakas | 23,1% | 22,2% |
| Lausunto | 38,5% | 66,7% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 7,7% | 11,1% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 7,7% | 0,0% |
| Tasapainoinen harmonia | 15,4% | 11,1% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 61,5% | 77,8% |
| Yhtenäinen väripaletti | 7,7% | 0,0% |
Mitkä William Luker -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Avaa tilastot
| Teos | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 | Lok 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stag Hunt in Scotland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle and Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Hunter in a L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of Hunter 'Molly H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Hunters, 'Honey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape near Lewes, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bloomer's Meadow at Lechlade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burnham Beeches, Buckingham… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Midsummer - "Flecked with L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aberfoyle, Highland Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Millä kielillä William Luker -taiteilijan ostajat selaavat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta käyntiä William Luker saa päivässä ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Avaa tilastot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| pe 16 Lok | 0 |
| la 17 Lok | 0 |
| su 18 Lok | 0 |
| ma 19 Lok | 0 |
| ti 20 Lok | 0 |
| ke 21 Lok | 0 |
| to 22 Lok | 0 |
| pe 23 Lok | 0 |
| la 24 Lok | 0 |
| su 25 Lok | 0 |
| ma 26 Lok | 0 |
| ti 27 Lok | 0 |
| ke 28 Lok | 0 |
| to 29 Lok | 100 |
| pe 30 Lok | 0 |
| la 31 Lok | 0 |
| su 1 Mar | 100 |
| ma 2 Mar | 0 |
| ti 3 Mar | 0 |
| ke 4 Mar | 0 |
| to 5 Mar | 0 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 0 |
| la 7 Mar (ennuste) | 0 |
| su 8 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 9 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 10 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 11 Mar (ennuste) | 0 |
| to 12 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 13 Mar (ennuste) | 0 |
| la 14 Mar (ennuste) | 0 |
| su 15 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 16 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 17 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 18 Mar (ennuste) | 0 |
| to 19 Mar (ennuste) | 100 |
| pe 20 Mar (ennuste) | 0 |
| la 21 Mar (ennuste) | 0 |
| su 22 Mar (ennuste) | 100 |
| ma 23 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 24 Mar (ennuste) | 0 |
| ke 25 Mar (ennuste) | 0 |
| to 26 Mar (ennuste) | 100 |
Tietoa taiteilijasta William Luker palvelussa AllPaintingsStore.com
Mikä William Luker -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?
- Highland Cattle: 400 katselukertaa, 44% katseluista. 5 maalausta on sijoitettu ylemmäs.
Mikä on William Luker -yleisön koko?
- 1 100 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 200 taiteilijan sivulla ja 900 maalauksissa.
Minkä tyyliset William Luker -taiteilijan maalaukset houkuttelevat ostajia?
- Tasapainoisen pehmeä (Värikylläisyys) -maalaukset: 67% vierailuista, 23% luettelosta.