Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Yves Tanguy sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Yves Tanguy: kysyntä yhdellä silmäyksellä
AllPaintingsStore.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana eniten katsottu Yves Tanguy -taiteilijan maalaus on Indefinite Divisibility: 2 100 katselukertaa, mikä on 27% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavaksi kysytyt: Slowly Toward The North ja Multiplicatiion of the Arcs. Yves Tanguy keräsi yhteensä 10 800 käyntiä, joista 3 500 taiteilijan sivulla ja 7 300 yksittäisissä teoksissa. Kysyntä kasvaa: käynnit lisääntyivät 617% välillä Elo 2026–Syy 2026. Huippukuukausi: Hei 2026, 5 100 vierailua. Ostajat selaavat tuotteita kielillä englanti (41%), ranska (18%) ja saksa (9%). Ostajat selaavat tietokoneet (67%), puhelimet (27%) ja tabletit (6%). Ostajat suosivat Neutraalit sävyt (Väripaletti): 90% käynneistä, kun taas taiteilijan valikoimasta 64%.
Ostajat avaavat eniten 10 maalausta taiteilijalta Yves Tanguy
Kysyntäjärjestys AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden todellisten käyntien perusteella: eniten katsotut 10 Yves Tanguy -taideteosta, eniten vierailtuina ensimmäisenä.
-
1
Indefinite Divisibility, 1942
2 100 käyntiä · 26,6%
-
2
Slowly Toward The North, 1942
1 900 käyntiä · 24,1%
-
3
Multiplicatiion of the Arcs, 1954
1 100 käyntiä · 13,9%
-
4
Ribbonin Ylitys, 1932
500 käyntiä · 6,3%
-
5
Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943
500 käyntiä · 6,3%
-
6
Storm(Black Landscape), 1926
400 käyntiä · 5,1%
-
7
Nimetön, 1926
400 käyntiä · 5,1%
-
8
The Hostages, 1934
200 käyntiä · 2,5%
-
9
The Travelling Performers, 1926
200 käyntiä · 2,5%
-
10
Extinction des lumieres inutiles
200 käyntiä · 2,5%
Kuinka paljon kiinnostusta Yves Tanguy saa kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näet tiedot
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 200 | 600 |
| Hei 2026 | 900 | 4 200 |
| Elo 2026 | 100 | 500 |
| Syy 2026 | 2 300 | 2 000 |
Kuinka usein Yves Tanguy -taiteilijan maalauksia katsotaan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkä tyylisiä maalauksia Yves Tanguy -taiteilijan ostajat suosivat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näet tiedot
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 9,8% | 31,6% |
| Pehmeä varjo | 14,6% | 2,5% |
| Pehmeä valoisuus | 31,7% | 24,1% |
| Kirkas tasapaino | 29,3% | 39,2% |
| Valoisa | 14,6% | 2,5% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 65,8% | 64,6% |
| Hienovaraiset värit | 26,8% | 29,1% |
| Tasapainoisen pehmeä | 7,3% | 6,3% |
| Selkeä värikylläisyys | 0,0% | 0,0% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 64,3% | 90,5% |
| Maanläheinen | 21,4% | 9,5% |
| Monokromaattinen | 10,7% | 0,0% |
| Pastellisävyt | 3,6% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 56,1% | 57,0% |
| Tasapainoinen | 39,0% | 36,7% |
| Voimakas | 4,9% | 6,3% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 19,5% | 2,5% |
| Pehmeä | 19,5% | 36,7% |
| Tasapainoinen | 4,9% | 0,0% |
| Voimakas | 19,5% | 11,4% |
| Lausunto | 36,6% | 49,4% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 24,4% | 13,9% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 21,9% | 32,9% |
| Tasapainoinen harmonia | 12,2% | 0,0% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 24,4% | 48,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 17,1% | 5,1% |
Mitkä Yves Tanguy -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näet tiedot
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ribbonin Ylitys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| Multiplicatiion of the Arcs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 | 500 |
| Indefinite Divisibility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1 300 | 100 | 500 |
| Slowly Toward The North | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 | 200 | 500 |
| Imaginary Numbers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nimetön | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Still and Always | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Death Awaiting his Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm(Black Landscape) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
Millä laitteilla ostajat selaavat Yves Tanguy?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Näet tiedot
| Laite | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| tietokoneet | 7 200 | 66,7% |
| puhelimet | 2 900 | 26,9% |
| tabletit | 700 | 6,5% |
Millä kielillä Yves Tanguy -taiteilijan teoksia selaavat ostajat liikkuvat?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näet tiedot
| Kieli | Käynnit | Jaa |
|---|---|---|
| englanti | 1 400 | 41,2% |
| ranska | 600 | 17,6% |
| saksa | 300 | 8,8% |
| puola | 300 | 8,8% |
| korea | 200 | 5,9% |
| espanja | 100 | 2,9% |
| italia | 100 | 2,9% |
| portugali | 100 | 2,9% |
| venäjä | 100 | 2,9% |
| serbia | 100 | 2,9% |
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Yves Tanguy -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näet tiedot
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 300 |
| ti 29 Syy | 500 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 100 |
| pe 2 Lok | 200 |
| la 3 Lok | 500 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 200 |
| ke 7 Lok | 300 |
| to 8 Lok | 200 |
| pe 9 Lok | 400 |
| la 10 Lok | 200 |
| su 11 Lok | 300 |
| ma 12 Lok | 200 |
| ti 13 Lok | 200 |
| ke 14 Lok | 100 |
| to 15 Lok | 200 |
| pe 16 Lok | 500 |
| la 17 Lok (ennuste) | 300 |
| su 18 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 400 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 200 |
| to 22 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 500 |
| la 24 Lok (ennuste) | 300 |
| su 25 Lok (ennuste) | 100 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 200 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 400 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 200 |
| to 29 Lok (ennuste) | 200 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 500 |
| la 31 Lok (ennuste) | 400 |
| su 1 Mar (ennuste) | 200 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 300 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 500 |
| ke 4 Mar (ennuste) | 200 |
| to 5 Mar (ennuste) | 300 |
| pe 6 Mar (ennuste) | 600 |
Yves Tanguy: usein kysytyt kysymykset
Mitkä Yves Tanguy -taiteilijan maalaukset ovat kysytyimpiä?
- Indefinite Divisibility on suosituin 2 100 vierailulla (27% Yves Tanguy -teosten kokonaiskatseluista). Yllä oleva sijoituslista näyttää 10 parasta teosta.
Kuinka paljon kiinnostusta Yves Tanguy herättää?
- 10 800 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 3 500 taiteilijan sivulla ja 7 300 yksittäisissä maalauksissa.
Millä laitteilla ostajat selaavat Yves Tanguy?
- Ostajat selaavat tietokoneet (67%), puhelimet (27%) ja tabletit (6%); tietokoneet muodostaa 67% käynneistä.
Mitä kieliä Yves Tanguy kävijät käyttävät?
- englanti (41%), ranska (18%) ja saksa (9%). Suosituin kieli on englanti osuudella 41%.
Minkä tyyppisiä Yves Tanguy -taiteilijan maalauksia ostajat suosivat?
- Neutraalit sävyt (Väripaletti): 90% käynneistä 64% luettelosta.