Mitä tämä sivu sisältää?
Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Zhang Daqian sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
Zhang Daqian: merkitykselliset luvut
Autumn Mountains at Dawn on Zhang Daqian -taiteilijan katsotuin maalaus: 200 katselukertaa kahdessa kuukaudessa, 11% taiteilijan kokonaiskatseluista. Sitä seuraavat Spring Clouds on a Rural River ja LOTUS WITH DEW. Yhteensä 2 300 vierailua: 700 taiteilijan sivulla ja 1 600 maalauksissa. Paras kuukausi: Hei 2026 (2 100 käyntiä). Tasapainoinen (Värin voimakkuus) on suosituin tyyli: 67% vierailuista, 40% luettelosta.
Katsotuimmat 10 Zhang Daqian -taidemaalausta katselukertojen perusteella
Sijoitettu AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tehtyjen käyntien, ei katalogipisteiden perusteella. Sija 1 on Zhang Daqian -taiteilijan maalaus, jota on katsottu eniten.
-
1
Autumn Mountains at Dawn
200 käyntiä · 11,1%
-
2
Spring Clouds on a Rural River
100 käyntiä · 5,6%
-
3
LOTUS WITH DEW
100 käyntiä · 5,6%
-
4
Zhang's Family Lineage
100 käyntiä · 5,6%
-
5
ENJOYING THE LI RIVER ON A BOAT
100 käyntiä · 5,6%
-
6
SPLASH COLOR LANDSCAPE
100 käyntiä · 5,6%
-
7
MOUNTAINS IN THE RAIN
100 käyntiä · 5,6%
-
8
SCHOLAR BENEATH MIGHTY TREE
100 käyntiä · 5,6%
-
9
Fun at a Lotus Pond
100 käyntiä · 5,6%
-
10
LANDSCAPE
100 käyntiä · 5,6%
Mikä on Zhang Daqian-sivun kuukausittainen kävijämäärä?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä taulukko
| Kuukausi | Taiteilijan sivu | Teossivut |
|---|---|---|
| Lok 2025 | 0 | 0 |
| Mar 2025 | 0 | 0 |
| Jou 2025 | 0 | 0 |
| Tam 2026 | 0 | 0 |
| Hel 2026 | 0 | 0 |
| Maa 2026 | 0 | 0 |
| Huh 2026 | 0 | 0 |
| Tou 2026 | 0 | 0 |
| Kes 2026 | 0 | 0 |
| Hei 2026 | 600 | 1 500 |
| Elo 2026 | 0 | 100 |
| Syy 2026 | 100 | 0 |
Kuinka monta kävijää Zhang Daqian -taiteilijan maalauksilla on kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä ostajat valitsevat Zhang Daqian maalauksista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä taulukko
| Valoisuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Tumma | 2,0% | 0,0% |
| Pehmeä varjo | 14,0% | 11,1% |
| Pehmeä valoisuus | 30,0% | 50,0% |
| Kirkas tasapaino | 26,0% | 22,2% |
| Valoisa | 28,0% | 16,7% |
| Värikylläisyys | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Vaimea | 34,0% | 33,3% |
| Hienovaraiset värit | 28,0% | 50,0% |
| Tasapainoisen pehmeä | 28,0% | 0,0% |
| Selkeä värikylläisyys | 10,0% | 16,7% |
| Voimakas väri | 0,0% | 0,0% |
| Väripaletti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Neutraalit sävyt | 60,0% | 54,5% |
| Maanläheinen | 14,3% | 18,2% |
| Pastellisävyt | 14,3% | 9,1% |
| Tumma | 8,6% | 18,2% |
| Monokromaattinen | 2,9% | 0,0% |
| Värin voimakkuus | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Monokromaattinen | 20,0% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 40,0% | 66,7% |
| Voimakas | 40,0% | 16,7% |
| Kontrasti | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Seesteinen | 22,0% | 16,7% |
| Pehmeä | 16,0% | 16,7% |
| Tasapainoinen | 12,0% | 11,1% |
| Voimakas | 16,0% | 33,3% |
| Lausunto | 34,0% | 22,2% |
| Väriharmonia | Taiteilijan teokset | Käynnit |
|---|---|---|
| Ristiriitainen väripaletti | 18,0% | 16,7% |
| Pehmeästi sekoitettu paletti | 10,0% | 11,1% |
| Tasapainoinen harmonia | 6,0% | 16,7% |
| Vahva väriyhtenäisyys | 16,0% | 11,1% |
| Yhtenäinen väripaletti | 50,0% | 44,4% |
Miten Zhang Daqian -taiteilijan suosituimmat teokset menestyvät kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä taulukko
| Teos | Lok 2025 | Mar 2025 | Jou 2025 | Tam 2026 | Hel 2026 | Maa 2026 | Huh 2026 | Tou 2026 | Kes 2026 | Hei 2026 | Elo 2026 | Syy 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lotuspondin ilo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fun at a Lotus Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VALLEY SHROUDED IN MIST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EVENING GLOW ON THE WINTER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| CASCADES IN LUSH MOUNTAINS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ON ROUTE SWITZERLAND AUSTRI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in Afterglow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mount E’mei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MOUNTAINS IN THE RAIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Gorges on the Upper Yan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mikä on Zhang Daqian -yleisön kielijakauma?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Kuinka monta päivittäistä käyntiä Zhang Daqian -sivulla on, ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä taulukko
| Päivä | Käynnit |
|---|---|
| ke 23 Syy | 0 |
| to 24 Syy | 0 |
| pe 25 Syy | 0 |
| la 26 Syy | 0 |
| su 27 Syy | 0 |
| ma 28 Syy | 0 |
| ti 29 Syy | 200 |
| ke 30 Syy | 0 |
| to 1 Lok | 0 |
| pe 2 Lok | 100 |
| la 3 Lok | 0 |
| su 4 Lok | 0 |
| ma 5 Lok | 0 |
| ti 6 Lok | 100 |
| ke 7 Lok | 0 |
| to 8 Lok | 0 |
| pe 9 Lok | 0 |
| la 10 Lok | 0 |
| su 11 Lok | 0 |
| ma 12 Lok | 0 |
| ti 13 Lok | 0 |
| ke 14 Lok (ennuste) | 0 |
| to 15 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 16 Lok (ennuste) | 0 |
| la 17 Lok (ennuste) | 0 |
| su 18 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 19 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 20 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 21 Lok (ennuste) | 0 |
| to 22 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 23 Lok (ennuste) | 0 |
| la 24 Lok (ennuste) | 0 |
| su 25 Lok (ennuste) | 0 |
| ma 26 Lok (ennuste) | 0 |
| ti 27 Lok (ennuste) | 0 |
| ke 28 Lok (ennuste) | 0 |
| to 29 Lok (ennuste) | 0 |
| pe 30 Lok (ennuste) | 0 |
| la 31 Lok (ennuste) | 0 |
| su 1 Mar (ennuste) | 0 |
| ma 2 Mar (ennuste) | 0 |
| ti 3 Mar (ennuste) | 0 |
Zhang Daqian-kyselyt
Mikä on Zhang Daqianin katsotuin maalaus?
- Autumn Mountains at Dawn, jolla on 200 vierailua tai 11% katseluista. Täydellinen lista sijoittuu sijalle 10.
Kuinka monta käyntiä Zhang Daqian saa sivustolla AllPaintingsStore.com?
- 2 300 viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana (700 taiteilijan sivulla, 1 600 maalauksissa).
Onko jokin Zhang Daqian tyyli, jota vierailijat suosivat?
- Kyllä, Tasapainoinen (Värin voimakkuus): 67% vierailuista suhteessa 40% luettelosta.