Rahat takaisin -takuu · 100 päivää Ilmainen toimitus ympäri maailman
646 784teokset 53 423taiteilijat 5 406museot 32kielet

Zhu Wei What Visitors Look At

1966

Mitä tämä sivu sisältää?

Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Zhu Wei sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

Zhu Wei: the visitors' view

Visitors open Great Water, No.4 more than any other painting by Zhu Wei: 300 visits in twelve months, 30% of the total. Seuraavina ovat China Diary, No.52 ja Festival, No.10. Zhu Wei sai yhteensä 900 käyntiä: 600 taiteilijasivulla ja 300 maalauksissa. Paras kuukausi oli Hei 2026: 800 vierailua. Mieltymys on selvä: Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys) saa 80% käynneistä, mutta se on vain 42% luettelosta.

Zhu Wei: the 6 paintings visitors look at first

Zhu Wei -taiteilijan 6 eniten käyntejä saanutta maalausta AllPaintingsStore.com-palvelussa viimeisen kahdenneksän kuukauden aikana, eniten käyntejä saaneet ensin.

  1. Great Water, No.4 1 Great Water, No.4 300 käyntiä · 30,0%
  2. China Diary, No.52 2 China Diary, No.52 300 käyntiä · 30,0%
  3. Festival, No.10 3 Festival, No.10 100 käyntiä · 10,0%
  4. Ink and Wash Research Lectures series 4 Ink and Wash Research Lectures series 100 käyntiä · 10,0%
  5. Untitled, No.1 5 Untitled, No.1 100 käyntiä · 10,0%
  6. Exhibition Scene 6 Exhibition Scene 100 käyntiä · 10,0%

Miten Zhu Wei -sivun käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

Avaa tilastot
KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
Lok 202500
Mar 202500
Jou 202500
Tam 202600
Hel 202600
Maa 202600
Huh 202600
Tou 202600
Kes 202600
Hei 2026500300
Elo 202600
Syy 20261000

Miten Zhu Wei -taideteosten käynnit vaihtelevat kuukausittain?

Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

Mitkä Zhu Wei -taiteilijan maalaukset herättävät kiinnostusta kuukausittain?

Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

Avaa tilastot
TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
The Story of Beijing, No.3000000000000
Festival, No.10000000000000
Sweet Life, No.21000000000000
China Diary, No.54000000000000
Utopia, No.46000000000000
The Square, No.9000000000000
China China000000000000
Curtain, No.8000000000000
Great Water, No.400000000010000
Ink and Wash Research Lectu…000000000000

Which languages do the visitors of Zhu Wei browse in?

Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

Avaa tilastot
KieliKäynnitJaa
englanti100100,0%

Kuinka monta käyntiä Zhu Wei saa päivässä ja mitä seuraavaksi?

Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

Avaa tilastot
PäiväKäynnit
ke 30 Syy0
to 1 Lok100
pe 2 Lok0
la 3 Lok100
su 4 Lok0
ma 5 Lok0
ti 6 Lok0
ke 7 Lok100
to 8 Lok0
pe 9 Lok100
la 10 Lok0
su 11 Lok0
ma 12 Lok0
ti 13 Lok0
ke 14 Lok0
to 15 Lok0
pe 16 Lok0
la 17 Lok0
su 18 Lok0
ma 19 Lok0
ti 20 Lok100
ke 21 Lok (ennuste)0
to 22 Lok (ennuste)0
pe 23 Lok (ennuste)0
la 24 Lok (ennuste)0
su 25 Lok (ennuste)0
ma 26 Lok (ennuste)0
ti 27 Lok (ennuste)0
ke 28 Lok (ennuste)0
to 29 Lok (ennuste)0
pe 30 Lok (ennuste)0
la 31 Lok (ennuste)0
su 1 Mar (ennuste)0
ma 2 Mar (ennuste)0
ti 3 Mar (ennuste)0
ke 4 Mar (ennuste)0
to 5 Mar (ennuste)0
pe 6 Mar (ennuste)0
la 7 Mar (ennuste)0
su 8 Mar (ennuste)0
ma 9 Mar (ennuste)0
ti 10 Mar (ennuste)0

Tietoa taiteilijasta Zhu Wei palvelussa AllPaintingsStore.com

Mikä Zhu Wei -taiteilijan maalauksista saa eniten käyntejä?

Great Water, No.4: 300 katselukertaa, 30% katseluista. 6 maalausta on sijoitettu ylemmäs.

Mikä on Zhu Wei -yleisön koko?

900 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa: 600 taiteilijan sivulla ja 300 maalauksissa.

What style of painting by Zhu Wei attracts visitors?

Selkeä värikylläisyys (Värikylläisyys) -maalaukset: 80% vierailuista, 42% luettelosta.