Jamstvo povrata novca u roku od 100 dana Besplatna dostava širom svijeta
449.514umjetnička djela 30.612umjetnici 4.658muzeji 32jezici

Adriaen Brouwer Što kupci gledaju

1605 – 1638

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Adriaen Brouwer na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Adriaen Brouwer: pogled kupaca

Kupci otvaraju Feeling češće od bilo koje druge slike autora Adriaen Brouwer: 500 posjeta u dvanaest mjeseci, što je 11% ukupnog broja. Zatim slijede The Smokers i In the Tavern. Adriaen Brouwer je imao 5.200 posjeta: 1.000 na stranici umjetnika i 4.200 na slikama. Trend je pozitivan: 83% više posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Najbolji mjesec bio je Srp. 2026: 3.500 posjeta. Posjete prema uređaju: računala (90%) i telefoni (10%). Okus je jasan: Dramatičnost (Atmosfera) privlači 55% posjeta, ali čini samo 33% kataloga.

Adriaen Brouwer: prvih 10 slika koje kupci prvo pogledaju

10 najposjećenijih djela umjetnika Adriaen Brouwer na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najposjećenijih.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 posjeta · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 posjeta · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 posjeta · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 posjeta · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 posjeta · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 posjeta · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 posjeta · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 posjeta · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 posjeta · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 posjeta · 2,1%

Kako se broj posjeta stranici Adriaen Brouwer mijenja po mjesecima?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Otvorite brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20268002.700
Kol. 20260600
Ruj. 2026200900

Kako se broj posjeta slikama umjetnika Adriaen Brouwer mijenja po mjesecima?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koje slike od Adriaen Brouwer su najzanimljivije, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Otvorite brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Kakva je podjela publike Adriaen Brouwer prema uređajima?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Otvorite brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala4.70090,4%
telefoni5009,6%

Na kojim jezicima pregledavaju djela kupci umjetnika Adriaen Brouwer?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Otvorite brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Češki20066,7%
Njemački10033,3%

Koliko dnevnih posjeta ima Adriaen Brouwer i što je sljedeće?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Otvorite brojke
DanBroj posjeta
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.100
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.100
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.100
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.100
Sri 14 Lis.200
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)200
Ned 18 Lis. (prognoza)100
Pon 19 Lis. (prognoza)100
Uto 20 Lis. (prognoza)100
Sri 21 Lis. (prognoza)200
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)200
Ned 25 Lis. (prognoza)100
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)100
Sri 28 Lis. (prognoza)300
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)200
Ned 1 Stu. (prognoza)100
Pon 2 Stu. (prognoza)100
Uto 3 Stu. (prognoza)100
Sri 4 Stu. (prognoza)300

O Adriaen Brouwer na AllPaintingsStore.com

Koja slika umjetnika Adriaen Brouwer ima najviše posjeta?

Feeling: 500 posjeta, 11% pregleda. 10 slika je rangirano iznad.

Koliki je broj publike Adriaen Brouwer?

5.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, 1.000 na stranici umjetnika i 4.200 na slikama.

S kojih uređaja pristupaju posjetitelji umjetnika Adriaen Brouwer?

Podjela posjeta je računala (90%) i telefoni (10%); računala su prvi s 90%.

Koji stil slikarstva Adriaen Brouwer privlači kupce?

Slika Dramatičnost (Atmosfera): 55% posjeta, 33% kataloga.