Jamstvo povrata novca u roku od 100 dana Besplatna dostava širom svijeta
646.446umjetnička djela 53.409umjetnici 5.406muzeji 32jezici

Anton Rafael Mengs Popularne slike i podaci o posjetima

1728 – 1779

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Anton Rafael Mengs na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Anton Rafael Mengs: brojke koje su važne

Atelijska škola je najgledanija slika umjetnika Anton Rafael Mengs: 3.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 30% ukupnog broja pregleda umjetnika. Nakon toga slijedi Parnassus (study) i Johann Joachim Winckelmann (1717–1768). Ukupno 8.900 posjeta: 1.100 posjeta stranici umjetnika i 7.800 posjeta slikama. Povećanje od 25% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 s 6.900 posjeta. Podjela uređaja: računala (88%),telefoni (10%) i tableti (2%). Nadahnjujuće (Atmosfera) je preferirani stil: 42% posjeta, 0% kataloga.

Top 10 slika umjetnika Anton Rafael Mengs prema broju posjeta

Rangirano prema posjetima na AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima slika Anton Rafael Mengs koju ljudi najčešće otvaraju.

  1. Atelijska škola 1 Atelijska škola, 1509 3.200 posjeta · 29,9%
  2. Parnassus (study) 2 Parnassus (study), 1760 900 posjeta · 8,4%
  3. Johann Joachim Winckelmann (1717–1768) 3 Johann Joachim Winckelmann (1717–1768), 1777 600 posjeta · 5,6%
  4. The Holy Family 4 The Holy Family, 1760 600 posjeta · 5,6%
  5. Maria Luisa of Parma 5 Maria Luisa of Parma, 1765 500 posjeta · 4,7%
  6. The Penitent Magdalene 6 The Penitent Magdalene, 1752 400 posjeta · 3,7%
  7. Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II) 7 Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II), 1770 300 posjeta · 2,8%
  8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1774 300 posjeta · 2,8%
  9. Charles IV as Prince 9 Charles IV as Prince, 1765 300 posjeta · 2,8%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1744 300 posjeta · 2,8%

Koliki je mjesečni promet stranice Anton Rafael Mengs?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži tablicu
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 2026100100
Srp. 20269006.000
Kol. 2026100700
Ruj. 202601.000

Koliki je mjesečni promet na slikama autora Anton Rafael Mengs?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Kako se najpopularnija djela umjetnika Anton Rafael Mengs kreću mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Prikaži tablicu
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Johann Joachim Winckelmann…000000000400100100
Perseus and Andromeda000000000100100100
Parnassus (study)00000000000100
Maria Luisa of Parma00000000050000
Self Portrait000000000000
The Holy Family00000000000300
The Penitent Magdalene00000000040000
Archduke Ferdinand and Arch…000000000000
Infante Francisco Javier of…000000000000
Charles IV as Prince0000000002000100

Telefoni ili računala: gdje je Anton Rafael Mengs pregledavao?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Prikaži tablicu
UređajBroj posjetaPodijeli
računala7.80087,6%
telefoni90010,1%
tableti2002,2%

Kakva je jezična struktura publike umjetnika Anton Rafael Mengs?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Prikaži tablicu
JezikBroj posjetaPodijeli
Litvanski10050,0%
Turski10050,0%

Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Anton Rafael Mengs i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Prikaži tablicu
DanBroj posjeta
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.200
Čet 8 Lis.300
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.100
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.100
Sri 14 Lis.200
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis.0
Ned 18 Lis.300
Pon 19 Lis.200
Uto 20 Lis.300
Sri 21 Lis.200
Čet 22 Lis.0
Pet 23 Lis.100
Sub 24 Lis.0
Ned 25 Lis.300
Pon 26 Lis. (prognoza)100
Uto 27 Lis. (prognoza)300
Sri 28 Lis. (prognoza)300
Čet 29 Lis. (prognoza)200
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)100
Ned 1 Stu. (prognoza)300
Pon 2 Stu. (prognoza)100
Uto 3 Stu. (prognoza)300
Sri 4 Stu. (prognoza)400
Čet 5 Stu. (prognoza)200
Pet 6 Stu. (prognoza)100
Sub 7 Stu. (prognoza)100
Ned 8 Stu. (prognoza)400
Pon 9 Stu. (prognoza)100
Uto 10 Stu. (prognoza)300
Sri 11 Stu. (prognoza)400
Čet 12 Stu. (prognoza)200
Pet 13 Stu. (prognoza)100
Sub 14 Stu. (prognoza)100
Ned 15 Stu. (prognoza)400

Pitanja o potražnji za Anton Rafael Mengs

Koja je najgledanija slika umjetnika Anton Rafael Mengs?

Atelijska škola, s 3.200 posjeta ili 30% pregleda. Cijeli popis doseže rang 10.

Koliko posjeta Anton Rafael Mengs ima na AllPaintingsStore.com?

8.900 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.100 na stranici umjetnika, 7.800 na slikama).

Pretražuje li se Anton Rafael Mengs više na mobitelima ili na računima?

Posjete su podijeljene prema računala (88%),telefoni (10%) i tableti (2%); računala vodi s 88%.

Postoji li stil Anton Rafael Mengs koji posjetitelji preferiraju?

Da, Nadahnjujuće (Atmosfera): 42% posjeta u odnosu na 0% kataloga.