Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Bartolomé Esteban Murillo na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Bartolomé Esteban Murillo: pogled kupaca
Kupci otvaraju Immaculate Conception of Soult češće od bilo koje druge slike autora Bartolomé Esteban Murillo: 1.800 posjeta u dvanaest mjeseci, što je 5% ukupnog broja. Zatim slijede the immaculate conception i The Assumption of the Virgin. Bartolomé Esteban Murillo je imao 34.100 posjeta: 3.600 na stranici umjetnika i 30.500 na slikama. Trend je pozitivan: 2% više posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Najbolji mjesec bio je Srp. 2026: 22.800 posjeta. Pretražuju na Francuski (39%),Španjolski (29%) i Engleski (6%). Posjete prema uređaju: računala (78%),telefoni (21%) i tableti (1%). Okus je jasan: Duhovni (Emocionalni ton) privlači 64% posjeta, ali čini samo 33% kataloga.
Bartolomé Esteban Murillo: prvih 10 slika koje kupci prvo pogledaju
10 najposjećenijih djela umjetnika Bartolomé Esteban Murillo na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najposjećenijih.
Kako se broj posjeta stranici Bartolomé Esteban Murillo mijenja po mjesecima?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Otvorite brojke
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Lis. 2025
0
0
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
700
Srp. 2026
1.100
21.700
Kol. 2026
100
5.100
Ruj. 2026
2.300
3.000
Kako se broj posjeta slikama umjetnika Bartolomé Esteban Murillo mijenja po mjesecima?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje slike od Bartolomé Esteban Murillo odgovaraju onome što biraju kupci?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Otvorite brojke
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Eterično
33,3%
42,5%
Dramatičnost
33,3%
20,7%
Serenitet
0,0%
11,4%
Mirnoća
11,1%
6,2%
Elegantno
0,0%
5,7%
Nadahnjujuće
0,0%
5,2%
Romantičan
11,1%
3,6%
Mistično
0,0%
2,1%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Duhovni
33,3%
63,7%
Reflektivan
11,1%
9,3%
Spokojno
11,1%
7,8%
Dramatičan
0,0%
3,6%
Melanholičan
22,2%
2,6%
Nostalgičan
11,1%
2,6%
Mirno i spokojno
0,0%
2,6%
Eterično
0,0%
2,6%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
54,0%
47,5%
Meka sjena
30,0%
33,7%
Blaga luminancija
10,0%
15,8%
Svijetla ravnoteža
6,0%
2,9%
Sjajan
0,0%
0,0%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
36,0%
27,6%
Suptilne boje
44,0%
34,3%
Uravnotežena mekoća
20,0%
28,1%
Jasna prisutnost boja
0,0%
10,0%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Zemljani tonovi
90,9%
83,9%
Tamni tonovi
0,0%
12,5%
Neutralne boje
9,1%
3,2%
Monokromatsko
0,0%
0,3%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
48,0%
38,7%
Uravnoteženo
52,0%
53,4%
Živopisno
0,0%
7,9%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
14,0%
3,2%
Nježan
26,0%
13,5%
Uravnotežen
8,0%
9,1%
Upečatljiv
16,0%
22,6%
Izjava
36,0%
51,6%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
4,0%
6,7%
Nježno umiješana paleta
8,0%
5,0%
Uravnotežena harmonija
10,0%
12,9%
Snažna jedinstvenost boja
62,0%
57,5%
Ujednačena paleta boja
16,0%
17,9%
Koje slike od Bartolomé Esteban Murillo su najzanimljivije, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Otvorite brojke
Ujelo
Lis. 2025
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
Povratak izgubljenog sina
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Kakva je podjela publike Bartolomé Esteban Murillo prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Otvorite brojke
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
26.500
77,7%
telefoni
7.100
20,8%
tableti
500
1,5%
Na kojim jezicima pregledavaju djela kupci umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Otvorite brojke
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Francuski
1.200
38,7%
Španjolski
900
29,0%
Engleski
200
6,5%
Mađarski
200
6,5%
Talijanski
200
6,5%
Portugalski
100
3,2%
Ruski
100
3,2%
Slovački
100
3,2%
Švedski
100
3,2%
Koliko dnevnih posjeta ima Bartolomé Esteban Murillo i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Otvorite brojke
Dan
Broj posjeta
Sub 26 Ruj.
400
Ned 27 Ruj.
300
Pon 28 Ruj.
900
Uto 29 Ruj.
300
Sri 30 Ruj.
400
Čet 1 Lis.
900
Pet 2 Lis.
100
Sub 3 Lis.
400
Ned 4 Lis.
300
Pon 5 Lis.
400
Uto 6 Lis.
900
Sri 7 Lis.
600
Čet 8 Lis.
400
Pet 9 Lis.
100
Sub 10 Lis.
0
Ned 11 Lis.
700
Pon 12 Lis.
0
Uto 13 Lis.
800
Sri 14 Lis.
300
Čet 15 Lis.
600
Pet 16 Lis.
700
Sub 17 Lis. (prognoza)
300
Ned 18 Lis. (prognoza)
400
Pon 19 Lis. (prognoza)
400
Uto 20 Lis. (prognoza)
600
Sri 21 Lis. (prognoza)
400
Čet 22 Lis. (prognoza)
600
Pet 23 Lis. (prognoza)
300
Sub 24 Lis. (prognoza)
200
Ned 25 Lis. (prognoza)
400
Pon 26 Lis. (prognoza)
400
Uto 27 Lis. (prognoza)
600
Sri 28 Lis. (prognoza)
400
Čet 29 Lis. (prognoza)
600
Pet 30 Lis. (prognoza)
300
Sub 31 Lis. (prognoza)
200
Ned 1 Stu. (prognoza)
400
Pon 2 Stu. (prognoza)
400
Uto 3 Stu. (prognoza)
600
Sri 4 Stu. (prognoza)
400
Čet 5 Stu. (prognoza)
600
Pet 6 Stu. (prognoza)
300
O Bartolomé Esteban Murillo na AllPaintingsStore.com
Koja slika umjetnika Bartolomé Esteban Murillo ima najviše posjeta?
Immaculate Conception of Soult: 1.800 posjeta, 5% pregleda. 10 slika je rangirano iznad.
Koliki je broj publike Bartolomé Esteban Murillo?
34.100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, 3.600 na stranici umjetnika i 30.500 na slikama.
S kojih uređaja pristupaju posjetitelji umjetnika Bartolomé Esteban Murillo?
Podjela posjeta je računala (78%),telefoni (21%) i tableti (1%); računala su prvi s 78%.
Na kojim jezicima kupci čitaju o Bartolomé Esteban Murillo?
Na Francuski (39%),Španjolski (29%) i Engleski (6%). Francuski: 39%.
Koji stil slikarstva Bartolomé Esteban Murillo privlači kupce?
Slika Duhovni (Emocionalni ton): 64% posjeta, 33% kataloga.