Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Benjamin Rabier na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Benjamin Rabier: potražnja na prvi pogled
Najgledanija slika umjetnika Benjamin Rabier na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci je Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese: 200 posjeta, što iznosi 17% svih pregleda ovog umjetnika. Sljedeće po potražnji: The Farm Yard i The Lion And The Leopard. Benjamin Rabier je ukupno imao 1.600 posjeta, od čega 600 na stranici umjetnika, a 1.000 na pojedinačnim slikama. Potražnja je opala: broj posjeta smanjio se za 50% u razdoblju od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Vrhunac posjeta: Srp. 2026, s 1.300 posjeta. Kupci naginju prema Izjava (Kontrast): 75% posjeta, nasuprot 46% umjetnikovog kataloga.
9 najčešće otvaranih djela umjetnika Benjamin Rabier
Rangiranje prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledanih je 9 slika umjetnika Benjamin Rabier, počevši od najposjećenije.
-
1
Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese
200 posjeta · 16,7%
-
2
The Farm Yard
200 posjeta · 16,7%
-
3
The Lion And The Leopard
200 posjeta · 16,7%
-
4
Bel Et Bon
100 posjeta · 8,3%
-
5
Poster Advertising 'le Printemps' Delivery Service
100 posjeta · 8,3%
-
6
The Donkey And The Little Dog
100 posjeta · 8,3%
-
7
Le Roman De Renard
100 posjeta · 8,3%
-
8
The Bear Leader
100 posjeta · 8,3%
-
9
The Album 'gedeon
100 posjeta · 8,3%
Koliki je mjesečni interes za Benjamin Rabier?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 500 | 800 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 100 | 100 |
| Lis. 2026 | 0 | 100 |
Koliko često se gledaju djela Benjamin Rabier?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje vrste slika biraju kupci umjetnika Benjamin Rabier?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 7,1% | 8,3% |
| Blaga luminancija | 17,9% | 41,7% |
| Svijetla ravnoteža | 57,1% | 41,7% |
| Sjajan | 17,9% | 8,3% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 32,1% | 16,7% |
| Suptilne boje | 32,1% | 41,7% |
| Uravnotežena mekoća | 14,3% | 16,7% |
| Jasna prisutnost boja | 21,4% | 25,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 69,2% | 54,5% |
| Tamni tonovi | 11,5% | 27,3% |
| Zemljani tonovi | 11,5% | 18,2% |
| Priroda | 3,9% | 0,0% |
| Pastelne boje | 3,9% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 17,9% | 8,3% |
| Uravnoteženo | 50,0% | 50,0% |
| Živopisno | 32,1% | 41,7% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 3,6% | 8,3% |
| Nježan | 21,4% | 0,0% |
| Uravnotežen | 14,3% | 0,0% |
| Upečatljiv | 14,3% | 16,7% |
| Izjava | 46,4% | 75,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 50,0% | 58,3% |
| Nježno umiješana paleta | 17,9% | 16,7% |
| Uravnotežena harmonija | 14,3% | 16,7% |
| Snažna jedinstvenost boja | 10,7% | 8,3% |
| Ujednačena paleta boja | 7,1% | 0,0% |
Koje su slike umjetnika Benjamin Rabier najtraženije, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte podatke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poster Advertising 'le Prin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self Portrait At Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Chase Is On | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The squirrel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Warbler And The Nightin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lion And The Leopard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Bear Leader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farm Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima kupci umjetnika Benjamin Rabier pregledavaju stranice?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Benjamin Rabier i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 100 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 100 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
Benjamin Rabier: česta pitanja
Koje su slike umjetnika Benjamin Rabier najtraženije?
- Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese vodi s 200 posjeta (17% pregleda za Benjamin Rabier). Gornja lista prikazuje top 9.
Koliko je interesiranosti za Benjamin Rabier?
- 1.600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 600 na stranici umjetnika i 1.000 na pojedinačnim slikama.
Koji tip slika Benjamin Rabier kupci preferiraju?
- Izjava (Kontrast): 75% posjeta za 46% kataloga.