Jamstvo povrata novca u roku od 100 dana Besplatna dostava širom svijeta
449.561umjetnička djela 30.612umjetnici 4.658muzeji 32jezici

Carlo Dolci Statistika potražnje i posjeta

1616 – 1686

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Carlo Dolci na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Carlo Dolci: potražnja na prvi pogled

Najgledanija slika umjetnika Carlo Dolci na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci je Madonna in Glory: 600 posjeta, što iznosi 17% svih pregleda ovog umjetnika. Sljedeće po potražnji: The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit i The Guardian Angel. Carlo Dolci je ukupno imao 4.300 posjeta, od čega 1.000 na stranici umjetnika, a 3.300 na pojedinačnim slikama. Potražnja raste: broj posjeta povećao se za 40% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac posjeta: Srp. 2026, s 3.000 posjeta. Kupci pregledavaju na računala (67%) i telefoni (33%). Kupci naginju prema Nježno umiješana paleta (Harmonija boja): 50% posjeta, nasuprot 28% umjetnikovog kataloga.

10 najčešće otvaranih djela umjetnika Carlo Dolci

Rangiranje prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledanih je 10 slika umjetnika Carlo Dolci, počevši od najposjećenije.

  1. Madonna in Glory 1 Madonna in Glory, 1670 600 posjeta · 16,7%
  2. The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit 2 The Holy Family with God the Father and the Holy Spirit, 1630 400 posjeta · 11,1%
  3. The Guardian Angel 3 The Guardian Angel, 1675 400 posjeta · 11,1%
  4. St Cecilia at the Organ 4 St Cecilia at the Organ, 1671 300 posjeta · 8,3%
  5. Allegory of Patience 5 Allegory of Patience 300 posjeta · 8,3%
  6. St Mary Magdalene 6 St Mary Magdalene, 1644 200 posjeta · 5,6%
  7. The Adoration of the Kings 7 The Adoration of the Kings, 1649 200 posjeta · 5,6%
  8. Vase of Flowers 8 Vase of Flowers, 1662 200 posjeta · 5,6%
  9. Self-Portrait 9 Self-Portrait, 1674 200 posjeta · 5,6%
  10. Italian, ) 10 Italian, ), 1616 200 posjeta · 5,6%

Koliki je mjesečni interes za Carlo Dolci?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte podatke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20261000
Srp. 20267002.300
Kol. 20260500
Ruj. 2026200500

Koliko često se gledaju djela Carlo Dolci?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koje su slike umjetnika Carlo Dolci najtraženije, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte podatke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Vase of Flowers00000000020000
The Adoration of the Kings0000000000100100
Madonna in Glory000000000300100200
St Mary Magdalene00000000020000
Self-Portrait00000000010000
Self-Portrait00000000020000
The Guardian Angel0000000002000100
Allegory of Patience00000000030000
Salome with the Head of St…00000000001000
Saint John the Evangelist000000000000

Koji uređaji su kupcima potrebni za pregledavanje Carlo Dolci?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte podatke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala2.90067,4%
telefoni1.40032,6%

Na kojim jezicima kupci umjetnika Carlo Dolci pregledavaju stranice?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Carlo Dolci i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte podatke
DanBroj posjeta
Sri 23 Ruj.200
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.100
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.100
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.100
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.100
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis. (prognoza)0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0

Carlo Dolci: česta pitanja

Koje su slike umjetnika Carlo Dolci najtraženije?

Madonna in Glory vodi s 600 posjeta (17% pregleda za Carlo Dolci). Gornja lista prikazuje top 10.

Koliko je interesiranosti za Carlo Dolci?

4.300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.000 na stranici umjetnika i 3.300 na pojedinačnim slikama.

Na kojim uređajima kupci pregledavaju djela Carlo Dolci?

Kupci pregledavaju sadržaj na računala (67%) i telefoni (33%); računala donose 67% posjeta.

Koji tip slika Carlo Dolci kupci preferiraju?

Nježno umiješana paleta (Harmonija boja): 50% posjeta za 28% kataloga.