Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Constantin Meunier na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Constantin Meunier: pogled kupaca
Kupci otvaraju De buildrager, (1898) češće od bilo koje druge slike autora Constantin Meunier: 300 posjeta u dvanaest mjeseci, što je 33% ukupnog broja. Zatim slijede Monument Au Travail (Detail) (7) i Buste d'emmanuel chabrier. Constantin Meunier je imao 3.300 posjeta: 2.400 na stranici umjetnika i 900 na slikama. Trend je pozitivan: 350% više posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Najbolji mjesec bio je Srp. 2026: 2.200 posjeta. Posjete prema uređaju: računala (76%) i telefoni (24%). Okus je jasan: Uravnotežena harmonija (Harmonija boja) privlači 78% posjeta, ali čini samo 32% kataloga.
Constantin Meunier: prvih 6 slika koje kupci prvo pogledaju
6 najposjećenijih djela umjetnika Constantin Meunier na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najposjećenijih.
Kako se broj posjeta stranici Constantin Meunier mijenja po mjesecima?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Otvorite brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 1.600 | 600 |
| Kol. 2026 | 100 | 100 |
| Ruj. 2026 | 700 | 200 |
Kako se broj posjeta slikama umjetnika Constantin Meunier mijenja po mjesecima?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje slike od Constantin Meunier odgovaraju onome što biraju kupci?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Otvorite brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 15,8% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 21,1% | 44,4% |
| Svijetla ravnoteža | 42,1% | 33,3% |
| Sjajan | 21,1% | 22,2% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 57,9% | 44,4% |
| Suptilne boje | 26,3% | 22,2% |
| Uravnotežena mekoća | 15,8% | 33,3% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 31,6% | 22,2% |
| Uravnoteženo | 63,2% | 44,4% |
| Živopisno | 5,3% | 33,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,5% | 11,1% |
| Nježan | 5,3% | 0,0% |
| Uravnotežen | 5,3% | 0,0% |
| Upečatljiv | 36,8% | 55,6% |
| Izjava | 42,1% | 33,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 10,5% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 21,1% | 0,0% |
| Uravnotežena harmonija | 31,6% | 77,8% |
| Snažna jedinstvenost boja | 26,3% | 22,2% |
| Ujednačena paleta boja | 10,5% | 0,0% |
Koje slike od Constantin Meunier su najzanimljivije, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Otvorite brojke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Porter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sower, (2) (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der hafenarbeiter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The sower, (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheval a L'abreuvoir, (1899) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monument Au Travail (Detail… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De buildrager, (1898) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Der hafenarbeiter (2) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Der huttenarbeiter, (1890) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The bust of a docker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je podjela publike Constantin Meunier prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Otvorite brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 2.500 | 75,8% |
| telefoni | 800 | 24,2% |
Na kojim jezicima pregledavaju djela kupci umjetnika Constantin Meunier?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Otvorite brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Portugalski | 400 | 57,1% |
| Njemački | 200 | 28,6% |
| Španjolski | 100 | 14,3% |
Koliko dnevnih posjeta ima Constantin Meunier i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Otvorite brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 21 Ruj. | 100 |
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 100 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 100 |
| Ned 27 Ruj. | 200 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 100 |
| Sub 3 Lis. | 100 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
O Constantin Meunier na AllPaintingsStore.com
Koja slika umjetnika Constantin Meunier ima najviše posjeta?
- De buildrager, (1898): 300 posjeta, 33% pregleda. 6 slika je rangirano iznad.
Koliki je broj publike Constantin Meunier?
- 3.300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, 2.400 na stranici umjetnika i 900 na slikama.
S kojih uređaja pristupaju posjetitelji umjetnika Constantin Meunier?
- Podjela posjeta je računala (76%) i telefoni (24%); računala su prvi s 76%.
Koji stil slikarstva Constantin Meunier privlači kupce?
- Slika Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 78% posjeta, 32% kataloga.