Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Eva Gonzalès na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Eva Gonzalès: brojke koje su važne
A Loge in the Theatre des Italiens je najgledanija slika umjetnika Eva Gonzalès: 500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 12% ukupnog broja pregleda umjetnika. Nakon toga slijedi Nanny and Baby i Portrait of a Young Woman. Ukupno 5.600 posjeta: 1.700 posjeta stranici umjetnika i 3.900 posjeta slikama. Povećanje od 62% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 s 3.300 posjeta. Podjela uređaja: računala (79%),telefoni (20%) i tableti (2%). Monokromatski (Intenzitet boje) je preferirani stil: 66% posjeta, 48% kataloga.
Top 10 slika umjetnika Eva Gonzalès prema broju posjeta
Rangirano prema posjetima na AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima slika Eva Gonzalès koju ljudi najčešće otvaraju.
-
1
A Loge in the Theatre des Italiens, 1874
500 posjeta · 12,2%
-
2
Nanny and Baby, 1877
500 posjeta · 12,2%
-
3
Portrait of a Young Woman, 1870
500 posjeta · 12,2%
-
4
Peonies and June Bug, 1871
300 posjeta · 7,3%
-
5
The Indolence, 1872
300 posjeta · 7,3%
-
6
The Little Lever, 1876
200 posjeta · 4,9%
-
7
Jeanne Gonzales in Profile, 1865
200 posjeta · 4,9%
-
8
Reading in the Forest
200 posjeta · 4,9%
-
9
On the Water, 1871
100 posjeta · 2,4%
-
10
The Woman in Pink, 1879
100 posjeta · 2,4%
Koliki je mjesečni promet stranice Eva Gonzalès?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 100 |
| Srp. 2026 | 700 | 2.600 |
| Kol. 2026 | 200 | 600 |
| Ruj. 2026 | 700 | 600 |
Koliki je mjesečni promet na slikama autora Eva Gonzalès?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što kupci biraju među slikama umjetnika Eva Gonzalès?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tablicu
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 30,0% | 41,5% |
| Meka sjena | 30,0% | 36,6% |
| Blaga luminancija | 22,5% | 17,1% |
| Svijetla ravnoteža | 17,5% | 4,9% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 32,5% | 43,9% |
| Suptilne boje | 42,5% | 34,2% |
| Uravnotežena mekoća | 20,0% | 19,5% |
| Jasna prisutnost boja | 5,0% | 2,4% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 63,6% | 74,2% |
| Neutralne boje | 30,3% | 19,4% |
| Tamni tonovi | 3,0% | 3,2% |
| Priroda | 3,0% | 3,2% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 47,5% | 65,8% |
| Uravnoteženo | 42,5% | 31,7% |
| Živopisno | 10,0% | 2,4% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 7,5% | 4,9% |
| Nježan | 12,5% | 2,4% |
| Uravnotežen | 10,0% | 17,1% |
| Upečatljiv | 15,0% | 17,1% |
| Izjava | 55,0% | 58,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 15,0% | 19,5% |
| Nježno umiješana paleta | 7,5% | 19,5% |
| Uravnotežena harmonija | 22,5% | 24,4% |
| Snažna jedinstvenost boja | 45,0% | 34,2% |
| Ujednačena paleta boja | 10,0% | 2,4% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Eva Gonzalès kreću mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži tablicu
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nanny and Baby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| A Loge in the Theatre des I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| On the Water | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman in White | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of a Young Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| The Indolence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| Secretly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| UNE LOGE AUX ITALIENS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Toilet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Little Lever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Telefoni ili računala: gdje je Eva Gonzalès pregledavao?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 4.400 | 78,6% |
| telefoni | 1.100 | 19,6% |
| tableti | 100 | 1,8% |
Kakva je jezična struktura publike umjetnika Eva Gonzalès?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži tablicu
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Španjolski | 300 | 27,3% |
| Talijanski | 300 | 27,3% |
| Unesite ispravnu IPv4 adresu. | 200 | 18,2% |
| Njemački | 100 | 9,1% |
| Engleski | 100 | 9,1% |
| Portugalski | 100 | 9,1% |
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Eva Gonzalès i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži tablicu
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 300 |
| Pet 25 Ruj. | 100 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 300 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 100 |
| Pet 2 Lis. | 300 |
| Sub 3 Lis. | 200 |
| Ned 4 Lis. | 100 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 100 |
| Sub 10 Lis. | 200 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 200 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 100 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 100 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 100 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 100 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o potražnji za Eva Gonzalès
Koja je najgledanija slika umjetnika Eva Gonzalès?
- A Loge in the Theatre des Italiens, s 500 posjeta ili 12% pregleda. Cijeli popis doseže rang 10.
Koliko posjeta Eva Gonzalès ima na AllPaintingsStore.com?
- 5.600 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.700 na stranici umjetnika, 3.900 na slikama).
Pretražuje li se Eva Gonzalès više na mobitelima ili na računima?
- Posjete su podijeljene prema računala (79%),telefoni (20%) i tableti (2%); računala vodi s 79%.
Postoji li stil Eva Gonzalès koji posjetitelji preferiraju?
- Da, Monokromatski (Intenzitet boje): 66% posjeta u odnosu na 48% kataloga.