Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Everett Shinn na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Everett Shinn: brojke koje su važne
Nude Bathers je najgledanija slika umjetnika Everett Shinn: 500 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 9% ukupnog broja pregleda umjetnika. Nakon toga slijedi Revue i First Row at the Opera. Ukupno 5.800 posjeta: 1.300 posjeta stranici umjetnika i 4.500 posjeta slikama. Povećanje od 125% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 s 4.500 posjeta. Podjela uređaja: računala (88%),telefoni (9%) i tableti (3%). Tamno (Luminancija) je preferirani stil: 28% posjeta, 16% kataloga.
Top 10 slika umjetnika Everett Shinn prema broju posjeta
Rangirano prema posjetima na AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima slika Everett Shinn koju ljudi najčešće otvaraju.
-
1
Nude Bathers
500 posjeta · 8,6%
-
2
Revue, 1908
300 posjeta · 5,2%
-
3
First Row at the Opera, 1942
300 posjeta · 5,2%
-
4
The Orchestra Pit, 1906
200 posjeta · 3,4%
-
5
Spanish Music Hall
200 posjeta · 3,4%
-
6
Paris Exposition
200 posjeta · 3,4%
-
7
Cherry Lane Theater
200 posjeta · 3,4%
-
8
The Bar at McSorley's
200 posjeta · 3,4%
-
9
An Elegant Women In Repose
200 posjeta · 3,4%
-
10
Women Seated In The Park
200 posjeta · 3,4%
Koliki je mjesečni promet stranice Everett Shinn?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 1.100 | 3.400 |
| Kol. 2026 | 100 | 300 |
| Ruj. 2026 | 100 | 800 |
Koliki je mjesečni promet na slikama autora Everett Shinn?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što kupci biraju među slikama umjetnika Everett Shinn?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tablicu
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 16,0% | 27,6% |
| Meka sjena | 30,0% | 22,4% |
| Blaga luminancija | 32,0% | 31,0% |
| Svijetla ravnoteža | 16,0% | 15,5% |
| Sjajan | 6,0% | 3,5% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 60,0% | 50,0% |
| Suptilne boje | 22,0% | 25,9% |
| Uravnotežena mekoća | 10,0% | 15,5% |
| Jasna prisutnost boja | 8,0% | 8,6% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 55,2% | 46,9% |
| Neutralne boje | 37,9% | 40,6% |
| Pastelne boje | 3,5% | 6,2% |
| Monokromatsko | 3,5% | 3,1% |
| Tamni tonovi | 0,0% | 3,1% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 60,0% | 50,0% |
| Uravnoteženo | 30,0% | 37,9% |
| Živopisno | 10,0% | 12,1% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 17,2% |
| Nježan | 18,0% | 29,3% |
| Uravnotežen | 12,0% | 12,1% |
| Upečatljiv | 34,0% | 20,7% |
| Izjava | 26,0% | 20,7% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 14,0% | 8,6% |
| Nježno umiješana paleta | 10,0% | 19,0% |
| Uravnotežena harmonija | 4,0% | 5,2% |
| Snažna jedinstvenost boja | 32,0% | 31,0% |
| Ujednačena paleta boja | 40,0% | 36,2% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Everett Shinn kreću mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži tablicu
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| London Music Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Row at the Opera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Spanish Music Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Orchestra Pit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Fire on 24th Street, New Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Acrobat Falling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tightrope Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl on Stage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl with Japanese Lanterns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Bathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni ili računala: gdje je Everett Shinn pregledavao?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 5.100 | 87,9% |
| telefoni | 500 | 8,6% |
| tableti | 200 | 3,4% |
Kakva je jezična struktura publike umjetnika Everett Shinn?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži tablicu
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Ruski | 200 | 66,7% |
| Norwegian | 100 | 33,3% |
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Everett Shinn i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži tablicu
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Pon 21 Ruj. | 0 |
| Uto 22 Ruj. | 0 |
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 400 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 200 |
| Uto 29 Ruj. | 600 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 300 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 100 |
| Uto 6 Lis. | 200 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 400 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 13 Lis. (prognoza) | 300 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 300 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 100 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 400 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 300 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 200 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 400 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 400 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 100 |
Pitanja o potražnji za Everett Shinn
Koja je najgledanija slika umjetnika Everett Shinn?
- Nude Bathers, s 500 posjeta ili 9% pregleda. Cijeli popis doseže rang 10.
Koliko posjeta Everett Shinn ima na AllPaintingsStore.com?
- 5.800 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.300 na stranici umjetnika, 4.500 na slikama).
Pretražuje li se Everett Shinn više na mobitelima ili na računima?
- Posjete su podijeljene prema računala (88%),telefoni (9%) i tableti (3%); računala vodi s 88%.
Postoji li stil Everett Shinn koji posjetitelji preferiraju?
- Da, Tamno (Luminancija): 28% posjeta u odnosu na 16% kataloga.