Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Frederick Mackenzie na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Frederick Mackenzie: potražnja na prvi pogled
Najgledanija slika umjetnika Frederick Mackenzie na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci je Winchester College Chapel: 100 posjeta, što iznosi 9% svih pregleda ovog umjetnika. Sljedeće po potražnji: Examination Room Of Merchant Taylors' School i Effigy Of Aveline. Frederick Mackenzie je ukupno imao 1.200 posjeta, od čega 200 na stranici umjetnika, a 1.000 na pojedinačnim slikama. Vrhunac posjeta: Srp. 2026, s 1.200 posjeta. Kupci naginju prema Prigušeno (Zasićenost boja): 64% posjeta, nasuprot 54% umjetnikovog kataloga.
10 najčešće otvaranih djela umjetnika Frederick Mackenzie
Rangiranje prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledanih je 10 slika umjetnika Frederick Mackenzie, počevši od najposjećenije.
-
1
Winchester College Chapel
100 posjeta · 9,1%
-
2
Examination Room Of Merchant Taylors' School
100 posjeta · 9,1%
-
3
Effigy Of Aveline
100 posjeta · 9,1%
-
4
Interior View Of Westminster Abbey Looking Towards
100 posjeta · 9,1%
-
5
The Radcliffe Library, Oxford
100 posjeta · 9,1%
-
6
Interior Of Divinity School
100 posjeta · 9,1%
-
7
Part Of The Screen Of Edward
100 posjeta · 9,1%
-
8
Lincoln Cathedral From The North West
100 posjeta · 9,1%
-
9
The Screen Of Edward The Confessor
100 posjeta · 9,1%
-
10
The North Entrance
100 posjeta · 9,1%
Koliki je mjesečni interes za Frederick Mackenzie?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 200 | 1.000 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se gledaju djela Frederick Mackenzie?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje vrste slika biraju kupci umjetnika Frederick Mackenzie?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 20,0% | 9,1% |
| Meka sjena | 38,0% | 45,5% |
| Blaga luminancija | 24,0% | 27,3% |
| Svijetla ravnoteža | 16,0% | 18,2% |
| Sjajan | 2,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 54,0% | 63,6% |
| Suptilne boje | 34,0% | 36,4% |
| Uravnotežena mekoća | 12,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 0,0% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 50,0% | 54,5% |
| Uravnoteženo | 50,0% | 45,5% |
| Živopisno | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,0% | 0,0% |
| Nježan | 12,0% | 18,2% |
| Uravnotežen | 12,0% | 18,2% |
| Upečatljiv | 18,0% | 9,1% |
| Izjava | 48,0% | 54,5% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 10,0% | 9,1% |
| Nježno umiješana paleta | 6,0% | 9,1% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 42,0% | 45,5% |
| Ujednačena paleta boja | 34,0% | 36,4% |
Koje su slike umjetnika Frederick Mackenzie najtraženije, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte podatke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tombs Of Queen Philippa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of The Old Perse S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The North Entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Tomb Of George Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Across The Transept From Po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Master's House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of Christ Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior Of Christ Church L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. John's College seen fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton college chapel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima kupci umjetnika Frederick Mackenzie pregledavaju stranice?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Frederick Mackenzie i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
Frederick Mackenzie: česta pitanja
Koje su slike umjetnika Frederick Mackenzie najtraženije?
- Winchester College Chapel vodi s 100 posjeta (9% pregleda za Frederick Mackenzie). Gornja lista prikazuje top 10.
Koliko je interesiranosti za Frederick Mackenzie?
- 1.200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 200 na stranici umjetnika i 1.000 na pojedinačnim slikama.
Koji tip slika Frederick Mackenzie kupci preferiraju?
- Prigušeno (Zasićenost boja): 64% posjeta za 54% kataloga.