Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Georg Pauli na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Georg Pauli: brojke koje su važne
Mens sana in corpore sano je najgledanija slika umjetnika Georg Pauli: 300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 21% ukupnog broja pregleda umjetnika. Nakon toga slijedi Evening Reading i Naked Men at Sea. Ukupno 2.100 posjeta: 900 posjeta stranici umjetnika i 1.200 posjeta slikama. Najbolji mjesec: Srp. 2026 s 1.600 posjeta. Suptilne boje (Zasićenost boja) je preferirani stil: 64% posjeta, 33% kataloga.
Top 9 slika umjetnika Georg Pauli prema broju posjeta
Rangirano prema posjetima na AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima slika Georg Pauli koju ljudi najčešće otvaraju.
-
1
Mens sana in corpore sano, 1912
300 posjeta · 21,4%
-
2
Evening Reading, 1884
300 posjeta · 21,4%
-
3
Naked Men at Sea
200 posjeta · 14,3%
-
4
Göran in the green grass, 1897
100 posjeta · 7,1%
-
5
Garden with a woman
100 posjeta · 7,1%
-
6
French Landscape
100 posjeta · 7,1%
-
7
Girl in a Gondola
100 posjeta · 7,1%
-
8
Model on the cliff
100 posjeta · 7,1%
-
9
French Confirmation
100 posjeta · 7,1%
Koliki je mjesečni promet stranice Georg Pauli?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 700 | 900 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 200 | 300 |
Koliki je mjesečni promet na slikama autora Georg Pauli?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što kupci biraju među slikama umjetnika Georg Pauli?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tablicu
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 16,7% | 28,6% |
| Meka sjena | 11,1% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 61,1% | 64,3% |
| Svijetla ravnoteža | 11,1% | 7,1% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 22,2% | 7,1% |
| Suptilne boje | 33,3% | 64,3% |
| Uravnotežena mekoća | 38,9% | 21,4% |
| Jasna prisutnost boja | 5,6% | 7,1% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 58,3% | 72,7% |
| Neutralne boje | 33,3% | 27,3% |
| Monokromatsko | 8,3% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 27,8% | 28,6% |
| Uravnoteženo | 61,1% | 57,1% |
| Živopisno | 11,1% | 14,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 33,3% | 21,4% |
| Nježan | 27,8% | 21,4% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 22,2% | 42,9% |
| Izjava | 16,7% | 14,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 22,2% | 42,9% |
| Nježno umiješana paleta | 11,1% | 14,3% |
| Uravnotežena harmonija | 5,6% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 50,0% | 35,7% |
| Ujednačena paleta boja | 11,1% | 7,1% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Georg Pauli kreću mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži tablicu
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mens sana in corpore sano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Evening Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Hanna in a Blue Dress (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden with a woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a French Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fate, Life, Truth, Beauty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl in a Gondola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| French Confirmation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Göran in the green grass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Kakva je jezična struktura publike umjetnika Georg Pauli?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži tablicu
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 100 | 100,0% |
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Georg Pauli i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži tablicu
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 100 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o potražnji za Georg Pauli
Koja je najgledanija slika umjetnika Georg Pauli?
- Mens sana in corpore sano, s 300 posjeta ili 21% pregleda. Cijeli popis doseže rang 9.
Koliko posjeta Georg Pauli ima na AllPaintingsStore.com?
- 2.100 u posljednjih dvanaest mjeseci (900 na stranici umjetnika, 1.200 na slikama).
Postoji li stil Georg Pauli koji posjetitelji preferiraju?
- Da, Suptilne boje (Zasićenost boja): 64% posjeta u odnosu na 33% kataloga.