Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Ian Fleming na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Ian Fleming: brojke koje su važne
Art Students Preparing a Still Life je najgledanija slika umjetnika Ian Fleming: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 22% ukupnog broja pregleda umjetnika. Nakon toga slijedi A Common Aim i Rescue Party, Kilmun Street (Maryhill, Glasgow). Ukupno 1.100 posjeta: 600 posjeta stranici umjetnika i 500 posjeta slikama. Najbolji mjesec: Srp. 2026 s 800 posjeta. Suptilne boje (Zasićenost boja) je preferirani stil: 89% posjeta, 50% kataloga.
Top 7 slika umjetnika Ian Fleming prema broju posjeta
Rangirano prema posjetima na AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima slika Ian Fleming koju ljudi najčešće otvaraju.
-
1
Art Students Preparing a Still Life, 1940
200 posjeta · 22,2%
-
2
A Common Aim, 1942
200 posjeta · 22,2%
-
3
Rescue Party, Kilmun Street (Maryhill, Glasgow), 1941
100 posjeta · 11,1%
-
4
The Two Roberts Colquhoun and McBryde, 1938
100 posjeta · 11,1%
-
5
Harbour
100 posjeta · 11,1%
-
6
Mr Fred Bennett, Pharmacist
100 posjeta · 11,1%
-
7
Marion McLean
100 posjeta · 11,1%
Koliki je mjesečni promet stranice Ian Fleming?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 100 |
| Srp. 2026 | 600 | 200 |
| Kol. 2026 | 0 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 100 |
Koliki je mjesečni promet na slikama autora Ian Fleming?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među slikama umjetnika Ian Fleming?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tablicu
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 18,8% | 33,3% |
| Meka sjena | 31,2% | 11,1% |
| Blaga luminancija | 50,0% | 55,6% |
| Svijetla ravnoteža | 0,0% | 0,0% |
| Sjajan | 0,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 25,0% | 11,1% |
| Suptilne boje | 50,0% | 88,9% |
| Uravnotežena mekoća | 12,5% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 12,5% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 25,0% | 11,1% |
| Uravnoteženo | 62,5% | 88,9% |
| Živopisno | 12,5% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 6,2% | 0,0% |
| Nježan | 37,5% | 44,4% |
| Uravnotežen | 18,8% | 11,1% |
| Upečatljiv | 18,8% | 0,0% |
| Izjava | 18,8% | 44,4% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 18,8% | 22,2% |
| Nježno umiješana paleta | 12,5% | 11,1% |
| Uravnotežena harmonija | 18,8% | 22,2% |
| Snažna jedinstvenost boja | 31,2% | 33,3% |
| Ujednačena paleta boja | 18,8% | 11,1% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Ian Fleming kreću mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži tablicu
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rescue Party, Kilmun Street… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Two Roberts Colquhoun a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Common Aim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Art Students Preparing a St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| James Duncan of Jordanstone… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Danger Point, Arbroath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisher Houses, Arbroath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harvest Moon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wallace Tower, Aberdeen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Monance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je jezična struktura publike umjetnika Ian Fleming?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Ian Fleming i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži tablicu
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 100 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 200 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 100 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 500 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 400 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 500 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 500 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o potražnji za Ian Fleming
Koja je najgledanija slika umjetnika Ian Fleming?
- Art Students Preparing a Still Life, s 200 posjeta ili 22% pregleda. Cijeli popis doseže rang 7.
Koliko posjeta Ian Fleming ima na AllPaintingsStore.com?
- 1.100 u posljednjih dvanaest mjeseci (600 na stranici umjetnika, 500 na slikama).
Postoji li stil Ian Fleming koji posjetitelji preferiraju?
- Da, Suptilne boje (Zasićenost boja): 89% posjeta u odnosu na 50% kataloga.