Jamstvo povrata novca u roku od 100 dana Besplatna dostava širom svijeta
449.514umjetnička djela 30.612umjetnici 4.658muzeji 32jezici

Jila Peacock Statistika potražnje i posjeta

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Jila Peacock na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Jila Peacock: potražnja na prvi pogled

Najgledanija slika umjetnika Jila Peacock na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci je Bubbles: 900 posjeta, što iznosi 43% svih pregleda ovog umjetnika. Sljedeće po potražnji: Island i The Rose Chalice. Jila Peacock je ukupno imao 900 posjeta, od čega 100 na stranici umjetnika, a 800 na pojedinačnim slikama. Vrhunac posjeta: Ruj. 2026, s 700 posjeta. Kupci naginju prema Meka sjena (Luminancija): 43% posjeta, nasuprot 14% umjetnikovog kataloga.

6 najčešće otvaranih djela umjetnika Jila Peacock

Rangiranje prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledanih je 6 slika umjetnika Jila Peacock, počevši od najposjećenije.

  1. Bubbles 1 Bubbles, 2000 900 posjeta · 42,9%
  2. Island 2 Island, 2000 500 posjeta · 23,8%
  3. The Rose Chalice 3 The Rose Chalice, 1996 400 posjeta · 19,0%
  4. Three Spanish Arches 4 Three Spanish Arches, 1992 100 posjeta · 4,8%
  5. Hoop 5 Hoop, 2000 100 posjeta · 4,8%
  6. Eros and the Mountain 6 Eros and the Mountain, 1992 100 posjeta · 4,8%

Koliki je mjesečni interes za Jila Peacock?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte podatke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 202600
Srp. 20260200
Kol. 202600
Ruj. 2026100600

Koliko često se gledaju djela Jila Peacock?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koje su slike umjetnika Jila Peacock najtraženije, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte podatke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Bubbles00000000000300
The Rose Chalice00000000000100
Hoop000000000000
Three Spanish Arches000000000000
Island0000000001000200
Boat000000000000
Eros and the Mountain00000000010000

Na kojim jezicima kupci umjetnika Jila Peacock pregledavaju stranice?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte podatke
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski100100,0%

Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Jila Peacock i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte podatke
DanBroj posjeta
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.0
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis.0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)0
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)0
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)0
Sri 4 Stu. (prognoza)0
Čet 5 Stu. (prognoza)0

Jila Peacock: česta pitanja

Koje su slike umjetnika Jila Peacock najtraženije?

Bubbles vodi s 900 posjeta (43% pregleda za Jila Peacock). Gornja lista prikazuje top 6.

Koliko je interesiranosti za Jila Peacock?

900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 100 na stranici umjetnika i 800 na pojedinačnim slikama.

Koji tip slika Jila Peacock kupci preferiraju?

Meka sjena (Luminancija): 43% posjeta za 14% kataloga.