Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Maximilien Luce na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
!
Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.
Maximilien Luce: brojke koje su važne
Steelworks je najgledanija slika umjetnika Maximilien Luce: 3.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 25% ukupnog broja pregleda umjetnika. Nakon toga slijedi A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) i Fleurs dans un vase. Ukupno 12.500 posjeta: 1.500 posjeta stranici umjetnika i 11.000 posjeta slikama. Povećanje od 175% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 s 10.500 posjeta. Podjela uređaja: računala (90%),telefoni (9%) i tableti (2%). Dramatičnost (Atmosfera) je preferirani stil: 69% posjeta, 0% kataloga.
Top 10 slika umjetnika Maximilien Luce prema broju posjeta
Rangirano prema posjetima na AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima slika Maximilien Luce koju ljudi najčešće otvaraju.
Koliki je mjesečni promet stranice Maximilien Luce?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
Mjesec
Stranica umjetnika
Stranice umjetnina
Lis. 2025
0
0
Stu. 2025
0
0
Pro. 2025
0
0
Sij. 2026
0
0
Velj. 2026
0
0
Ožu. 2026
0
0
Tra. 2026
0
0
Svi. 2026
0
0
Lip. 2026
100
400
Srp. 2026
1.200
9.300
Kol. 2026
0
400
Ruj. 2026
200
900
Koliki je mjesečni promet na slikama autora Maximilien Luce?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što kupci biraju među slikama umjetnika Maximilien Luce?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tablicu
Atmosfera
Atmosfera
Djela umjetnika
Broj posjeta
Dramatičnost
0,0%
68,8%
Serenitet
50,0%
12,5%
Mirnoća
16,7%
10,4%
Nostalgičan
33,3%
6,2%
Romantičan
0,0%
2,1%
Emocionalni ton
Emocionalni ton
Djela umjetnika
Broj posjeta
Moćan
0,0%
68,8%
Melanholičan
16,7%
8,3%
Mirno i spokojno
33,3%
4,2%
Spokojno
0,0%
8,3%
Reflektivan
16,7%
4,2%
Turoban
16,7%
4,2%
Radosno
16,7%
2,1%
Luminancija
Luminancija
Djela umjetnika
Broj posjeta
Tamno
0,0%
0,0%
Meka sjena
10,0%
17,5%
Blaga luminancija
40,0%
51,7%
Svijetla ravnoteža
42,0%
29,2%
Sjajan
8,0%
1,7%
Zasićenost boja
Zasićenost boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Prigušeno
40,0%
19,2%
Suptilne boje
40,0%
56,7%
Uravnotežena mekoća
16,0%
21,7%
Jasna prisutnost boja
4,0%
2,5%
Živopisna boja
0,0%
0,0%
Paleta boja
Paleta boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Neutralne boje
91,4%
63,9%
Zemljani tonovi
5,7%
31,9%
Tamni tonovi
2,9%
2,8%
Pastelne boje
0,0%
1,4%
Intenzitet boje
Intenzitet boje
Djela umjetnika
Broj posjeta
Monokromatski
24,0%
10,0%
Uravnoteženo
62,0%
81,7%
Živopisno
14,0%
8,3%
Kontrast
Kontrast
Djela umjetnika
Broj posjeta
Mirno
10,0%
4,2%
Nježan
18,0%
15,0%
Uravnotežen
20,0%
8,3%
Upečatljiv
20,0%
14,2%
Izjava
32,0%
58,3%
Harmonija boja
Harmonija boja
Djela umjetnika
Broj posjeta
Disfonetna paleta boja
40,0%
60,8%
Nježno umiješana paleta
14,0%
20,0%
Uravnotežena harmonija
10,0%
10,8%
Snažna jedinstvenost boja
26,0%
6,7%
Ujednačena paleta boja
10,0%
1,7%
Kako se najpopularnija djela umjetnika Maximilien Luce kreću mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži tablicu
Ujelo
Lis. 2025
Stu. 2025
Pro. 2025
Sij. 2026
Velj. 2026
Ožu. 2026
Tra. 2026
Svi. 2026
Lip. 2026
Srp. 2026
Kol. 2026
Ruj. 2026
The Pile Drivers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Region of Paris, View of Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
View of the Observatory Qua…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Brickyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Paris Street in May 1871…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Seine at Herblay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Steelworks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.000
0
0
Quay at Camaret, Finistère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Slag Heap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Navvies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoni ili računala: gdje je Maximilien Luce pregledavao?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
Uređaj
Broj posjeta
Podijeli
računala
11.200
89,6%
telefoni
1.100
8,8%
tableti
200
1,6%
Kakva je jezična struktura publike umjetnika Maximilien Luce?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži tablicu
Jezik
Broj posjeta
Podijeli
Mađarski
100
100,0%
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Maximilien Luce i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži tablicu
Dan
Broj posjeta
Sri 23 Ruj.
0
Čet 24 Ruj.
400
Pet 25 Ruj.
200
Sub 26 Ruj.
0
Ned 27 Ruj.
0
Pon 28 Ruj.
0
Uto 29 Ruj.
0
Sri 30 Ruj.
0
Čet 1 Lis.
0
Pet 2 Lis.
0
Sub 3 Lis.
0
Ned 4 Lis.
100
Pon 5 Lis.
0
Uto 6 Lis.
400
Sri 7 Lis.
300
Čet 8 Lis.
0
Pet 9 Lis.
0
Sub 10 Lis.
100
Ned 11 Lis.
100
Pon 12 Lis.
100
Uto 13 Lis.
0
Sri 14 Lis. (prognoza)
100
Čet 15 Lis. (prognoza)
100
Pet 16 Lis. (prognoza)
100
Sub 17 Lis. (prognoza)
0
Ned 18 Lis. (prognoza)
100
Pon 19 Lis. (prognoza)
0
Uto 20 Lis. (prognoza)
100
Sri 21 Lis. (prognoza)
100
Čet 22 Lis. (prognoza)
100
Pet 23 Lis. (prognoza)
100
Sub 24 Lis. (prognoza)
0
Ned 25 Lis. (prognoza)
100
Pon 26 Lis. (prognoza)
0
Uto 27 Lis. (prognoza)
100
Sri 28 Lis. (prognoza)
100
Čet 29 Lis. (prognoza)
100
Pet 30 Lis. (prognoza)
100
Sub 31 Lis. (prognoza)
0
Ned 1 Stu. (prognoza)
100
Pon 2 Stu. (prognoza)
0
Uto 3 Stu. (prognoza)
100
Pitanja o potražnji za Maximilien Luce
Koja je najgledanija slika umjetnika Maximilien Luce?
Steelworks, s 3.000 posjeta ili 25% pregleda. Cijeli popis doseže rang 10.
Koliko posjeta Maximilien Luce ima na AllPaintingsStore.com?
12.500 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.500 na stranici umjetnika, 11.000 na slikama).
Pretražuje li se Maximilien Luce više na mobitelima ili na računima?
Posjete su podijeljene prema računala (90%),telefoni (9%) i tableti (2%); računala vodi s 90%.
Postoji li stil Maximilien Luce koji posjetitelji preferiraju?
Da, Dramatičnost (Atmosfera): 69% posjeta u odnosu na 0% kataloga.