Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Mihály Munkácsy na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Mihály Munkácsy: potražnja na prvi pogled
Najgledanija slika umjetnika Mihály Munkácsy na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci je untitled (9901): 300 posjeta, što iznosi 16% svih pregleda ovog umjetnika. Sljedeće po potražnji: a self portrait of the artist i maternal happiness. Mihály Munkácsy je ukupno imao 2.700 posjeta, od čega 900 na stranici umjetnika, a 1.800 na pojedinačnim slikama. Potražnja raste: broj posjeta povećao se za 600% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac posjeta: Srp. 2026, s 1.800 posjeta. Kupci naginju prema Tamni tonovi (Paleta boja): 47% posjeta, nasuprot 10% umjetnikovog kataloga.
10 najčešće otvaranih djela umjetnika Mihály Munkácsy
Rangiranje prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledanih je 10 slika umjetnika Mihály Munkácsy, počevši od najposjećenije.
-
1
untitled (9901)
300 posjeta · 15,8%
-
2
a self portrait of the artist
200 posjeta · 10,5%
-
3
maternal happiness
200 posjeta · 10,5%
-
4
a portrait of the princess soutzo
100 posjeta · 5,3%
-
5
untitled (4051)
100 posjeta · 5,3%
-
6
In The Barbizon Woods -
100 posjeta · 5,3%
-
7
untitled (2598)
100 posjeta · 5,3%
-
8
untitled (5193)
100 posjeta · 5,3%
-
9
untitled (2957)
100 posjeta · 5,3%
-
10
Hungarian Rider On The Evening Way Home
100 posjeta · 5,3%
Koliki je mjesečni interes za Mihály Munkácsy?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 1.700 |
| Kol. 2026 | 100 | 0 |
| Ruj. 2026 | 600 | 100 |
Koliko često se gledaju djela Mihály Munkácsy?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje vrste slika biraju kupci umjetnika Mihály Munkácsy?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 42,0% | 42,1% |
| Meka sjena | 30,0% | 47,4% |
| Blaga luminancija | 18,0% | 5,3% |
| Svijetla ravnoteža | 4,0% | 5,3% |
| Sjajan | 6,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 38,0% | 5,3% |
| Suptilne boje | 26,0% | 21,1% |
| Uravnotežena mekoća | 30,0% | 31,6% |
| Jasna prisutnost boja | 6,0% | 42,1% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 69,0% | 47,1% |
| Tamni tonovi | 9,5% | 47,1% |
| Neutralne boje | 11,9% | 5,9% |
| Pastelne boje | 7,1% | 0,0% |
| Monokromatsko | 2,4% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 54,0% | 15,8% |
| Uravnoteženo | 44,0% | 57,9% |
| Živopisno | 2,0% | 26,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 12,0% | 15,8% |
| Nježan | 24,0% | 10,5% |
| Uravnotežen | 12,0% | 26,3% |
| Upečatljiv | 24,0% | 21,1% |
| Izjava | 28,0% | 26,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 16,0% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 10,0% | 5,3% |
| Uravnotežena harmonija | 8,0% | 5,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 38,0% | 36,8% |
| Ujednačena paleta boja | 28,0% | 52,6% |
Koje su slike umjetnika Mihály Munkácsy najtraženije, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte podatke
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Apotheosis of the Renaissan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Music Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Study for "Paradise Lost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Little Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In front of the Collecting… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait II. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wrestler's Challenge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for the Village Hero | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima kupci umjetnika Mihály Munkácsy pregledavaju stranice?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Pogledajte podatke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 300 | 75,0% |
| Poljski | 100 | 25,0% |
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Mihály Munkácsy i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 100 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 100 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 0 |
| Pon 12 Lis. | 200 |
| Uto 13 Lis. | 100 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 200 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 200 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 200 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 200 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 200 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
Mihály Munkácsy: česta pitanja
Koje su slike umjetnika Mihály Munkácsy najtraženije?
- untitled (9901) vodi s 300 posjeta (16% pregleda za Mihály Munkácsy). Gornja lista prikazuje top 10.
Koliko je interesiranosti za Mihály Munkácsy?
- 2.700 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 900 na stranici umjetnika i 1.800 na pojedinačnim slikama.
Koji tip slika Mihály Munkácsy kupci preferiraju?
- Tamni tonovi (Paleta boja): 47% posjeta za 10% kataloga.