Jamstvo povrata novca u roku od 100 dana Besplatna dostava širom svijeta
449.514umjetnička djela 30.612umjetnici 4.658muzeji 32jezici

Paul Peel Statistika potražnje i posjeta

1860 – 1892

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Paul Peel na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Paul Peel: potražnja na prvi pogled

Najgledanija slika umjetnika Paul Peel na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci je After bath: 800 posjeta, što iznosi 29% svih pregleda ovog umjetnika. Sljedeće po potražnji: Before the bath i Mother Love. Paul Peel je ukupno imao 3.900 posjeta, od čega 1.300 na stranici umjetnika, a 2.600 na pojedinačnim slikama. Potražnja je opala: broj posjeta smanjio se za 44% u razdoblju od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac posjeta: Srp. 2026, s 2.400 posjeta. Kupci pregledavaju na računala (72%) i telefoni (28%). Kupci naginju prema Uravnotežen (Kontrast): 32% posjeta, nasuprot 8% umjetnikovog kataloga.

10 najčešće otvaranih djela umjetnika Paul Peel

Rangiranje prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledanih je 10 slika umjetnika Paul Peel, počevši od najposjećenije.

  1. After bath 1 After bath 800 posjeta · 28,6%
  2. Before the bath 2 Before the bath 500 posjeta · 17,9%
  3. Mother Love 3 Mother Love 200 posjeta · 7,1%
  4. Japanese Dolls and Fan 4 Japanese Dolls and Fan 200 posjeta · 7,1%
  5. The Modest Model 5 The Modest Model 200 posjeta · 7,1%
  6. The Discovery of Moses 6 The Discovery of Moses 200 posjeta · 7,1%
  7. Feeding birds in the park 7 Feeding birds in the park, 1889 200 posjeta · 7,1%
  8. The Young Gleaner 8 The Young Gleaner, 1888 100 posjeta · 3,6%
  9. The Young Biologist 9 The Young Biologist 100 posjeta · 3,6%
  10. Bedtime 10 Bedtime 100 posjeta · 3,6%

Koliki je mjesečni interes za Paul Peel?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte podatke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20261000
Srp. 20267001.700
Kol. 2026300600
Ruj. 2026200300

Koliko često se gledaju djela Paul Peel?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koje su slike umjetnika Paul Peel najtraženije, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte podatke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Mother Love0000000001001000
Feeding birds in the park00000000001000
Before the bath000000000200200100
The Modest Model0000000001000100
Japanese Dolls and Fan00000000020000
The Discovery of Moses0000000001001000
A Venetian Bather000000000000
rest00000000010000
The Painter00000000000100
After bath0000000007001000

Koji uređaji su kupcima potrebni za pregledavanje Paul Peel?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte podatke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala2.80071,8%
telefoni1.10028,2%

Na kojim jezicima kupci umjetnika Paul Peel pregledavaju stranice?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte podatke
JezikBroj posjetaPodijeli
Arapski10050,0%
Norwegian10050,0%

Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Paul Peel i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte podatke
DanBroj posjeta
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.300
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.300
Uto 13 Lis.200
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)300
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)300
Uto 20 Lis. (prognoza)200
Sri 21 Lis. (prognoza)0
Čet 22 Lis. (prognoza)0
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)300
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)300
Uto 27 Lis. (prognoza)200
Sri 28 Lis. (prognoza)0
Čet 29 Lis. (prognoza)0
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)400
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)400
Uto 3 Stu. (prognoza)300
Sri 4 Stu. (prognoza)0

Paul Peel: česta pitanja

Koje su slike umjetnika Paul Peel najtraženije?

After bath vodi s 800 posjeta (29% pregleda za Paul Peel). Gornja lista prikazuje top 10.

Koliko je interesiranosti za Paul Peel?

3.900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 1.300 na stranici umjetnika i 2.600 na pojedinačnim slikama.

Na kojim uređajima kupci pregledavaju djela Paul Peel?

Kupci pregledavaju sadržaj na računala (72%) i telefoni (28%); računala donose 72% posjeta.

Koji tip slika Paul Peel kupci preferiraju?

Uravnotežen (Kontrast): 32% posjeta za 8% kataloga.