Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Rafael Barradas na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Rafael Barradas: pogled kupaca
Kupci otvaraju Barcelona Street at 1 pm češće od bilo koje druge slike autora Rafael Barradas: 500 posjeta u dvanaest mjeseci, što je 8% ukupnog broja. Zatim slijede Aragon i Hospital. Rafael Barradas je imao 8.300 posjeta: 2.600 na stranici umjetnika i 5.700 na slikama. Trend je pozitivan: 67% više posjeta u Lis. 2026 nego u Ruj. 2026. Najbolji mjesec bio je Srp. 2026: 5.200 posjeta. Posjete prema uređaju: računala (87%) i telefoni (13%). Okus je jasan: Svijetla ravnoteža (Luminancija) privlači 34% posjeta, ali čini samo 20% kataloga.
Rafael Barradas: prvih 10 slika koje kupci prvo pogledaju
10 najposjećenijih djela umjetnika Rafael Barradas na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najposjećenijih.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
500 posjeta · 8,2%
-
2
Aragon
300 posjeta · 4,9%
-
3
Hospital
300 posjeta · 4,9%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 posjeta · 3,3%
-
5
poster
200 posjeta · 3,3%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 posjeta · 3,3%
-
7
Figure 1
200 posjeta · 3,3%
-
8
Catalina Bárcena
200 posjeta · 3,3%
-
9
Portrait of Maroto
200 posjeta · 3,3%
-
10
Girls and rocking horse
200 posjeta · 3,3%
Kako se broj posjeta stranici Rafael Barradas mijenja po mjesecima?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Otvorite brojke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 500 |
| Srp. 2026 | 1.500 | 3.700 |
| Kol. 2026 | 0 | 900 |
| Ruj. 2026 | 400 | 200 |
| Lis. 2026 | 600 | 400 |
Kako se broj posjeta slikama umjetnika Rafael Barradas mijenja po mjesecima?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Koje slike od Rafael Barradas odgovaraju onome što biraju kupci?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Otvorite brojke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 4,0% | 11,5% |
| Meka sjena | 10,0% | 4,9% |
| Blaga luminancija | 22,0% | 24,6% |
| Svijetla ravnoteža | 20,0% | 34,4% |
| Sjajan | 44,0% | 24,6% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 44,0% | 32,8% |
| Suptilne boje | 14,0% | 19,7% |
| Uravnotežena mekoća | 18,0% | 19,7% |
| Jasna prisutnost boja | 22,0% | 26,2% |
| Živopisna boja | 2,0% | 1,6% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 45,6% | 42,6% |
| Zemljani tonovi | 21,7% | 22,2% |
| Tamni tonovi | 10,9% | 20,4% |
| Pastelne boje | 19,6% | 13,0% |
| Monokromatsko | 2,2% | 0,0% |
| Zalazak sunca | 0,0% | 1,8% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 42,0% | 34,4% |
| Uravnoteženo | 26,0% | 24,6% |
| Živopisno | 32,0% | 41,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 16,0% | 11,5% |
| Nježan | 8,0% | 18,0% |
| Uravnotežen | 18,0% | 8,2% |
| Upečatljiv | 18,0% | 16,4% |
| Izjava | 40,0% | 45,9% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 2,0% | 1,6% |
| Nježno umiješana paleta | 2,0% | 6,6% |
| Uravnotežena harmonija | 10,0% | 14,8% |
| Snažna jedinstvenost boja | 34,0% | 27,9% |
| Ujednačena paleta boja | 52,0% | 49,2% |
Koje slike od Rafael Barradas su najzanimljivije, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Otvorite brojke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| The Tango | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playa Ramirez (on the terra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hospitalet de Llobregat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailor from the back | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pilar and Antoñita 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Man and pitcher of beer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Guillermo de Torre 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je podjela publike Rafael Barradas prema uređajima?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Otvorite brojke
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 7.200 | 86,7% |
| telefoni | 1.100 | 13,3% |
Na kojim jezicima pregledavaju djela kupci umjetnika Rafael Barradas?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Otvorite brojke
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 300 | 42,9% |
| Španjolski | 300 | 42,9% |
| Chinese | 100 | 14,3% |
Koliko dnevnih posjeta ima Rafael Barradas i što je sljedeće?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Otvorite brojke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 100 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 100 |
| Pet 23 Lis. | 100 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 300 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 200 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 100 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. | 0 |
| Pet 6 Stu. | 0 |
| Sub 7 Stu. | 600 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 100 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 300 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 100 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 400 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 200 |
| Čet 26 Stu. (prognoza) | 100 |
| Pet 27 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 28 Stu. (prognoza) | 500 |
O Rafael Barradas na AllPaintingsStore.com
Koja slika umjetnika Rafael Barradas ima najviše posjeta?
- Barcelona Street at 1 pm: 500 posjeta, 8% pregleda. 10 slika je rangirano iznad.
Koliki je broj publike Rafael Barradas?
- 8.300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, 2.600 na stranici umjetnika i 5.700 na slikama.
S kojih uređaja pristupaju posjetitelji umjetnika Rafael Barradas?
- Podjela posjeta je računala (87%) i telefoni (13%); računala su prvi s 87%.
Koji stil slikarstva Rafael Barradas privlači kupce?
- Slika Svijetla ravnoteža (Luminancija): 34% posjeta, 20% kataloga.