Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Samuel Bough na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Samuel Bough: brojke koje su važne
Children In The Stream - je najgledanija slika umjetnika Samuel Bough: 200 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 14% ukupnog broja pregleda umjetnika. Nakon toga slijedi Pittenweem, Fife i Snowballing Outside Edinburgh University. Ukupno 3.300 posjeta: 1.900 posjeta stranici umjetnika i 1.400 posjeta slikama. Povećanje od 25% između Kol. 2026 i Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026 s 2.300 posjeta. Podjela uređaja: računala (82%) i telefoni (18%). Blaga luminancija (Luminancija) je preferirani stil: 50% posjeta, 34% kataloga.
Top 10 slika umjetnika Samuel Bough prema broju posjeta
Rangirano prema posjetima na AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima slika Samuel Bough koju ljudi najčešće otvaraju.
-
1
Children In The Stream -
200 posjeta · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 posjeta · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 posjeta · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 posjeta · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 posjeta · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 posjeta · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 posjeta · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 posjeta · 7,1%
-
9
The mail coach
100 posjeta · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 posjeta · 7,1%
Koliki je mjesečni promet stranice Samuel Bough?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Lis. 2025 | 0 | 0 |
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 1.000 | 1.300 |
| Kol. 2026 | 300 | 100 |
| Ruj. 2026 | 500 | 0 |
Koliki je mjesečni promet na slikama autora Samuel Bough?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što kupci biraju među slikama umjetnika Samuel Bough?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tablicu
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 10,0% | 14,3% |
| Meka sjena | 24,0% | 14,3% |
| Blaga luminancija | 34,0% | 50,0% |
| Svijetla ravnoteža | 28,0% | 21,4% |
| Sjajan | 4,0% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 32,0% | 28,6% |
| Suptilne boje | 44,0% | 42,9% |
| Uravnotežena mekoća | 18,0% | 21,4% |
| Jasna prisutnost boja | 6,0% | 7,1% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 52,9% | 40,0% |
| Zemljani tonovi | 44,1% | 50,0% |
| Tamni tonovi | 2,9% | 10,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 32,0% | 35,7% |
| Uravnoteženo | 60,0% | 57,1% |
| Živopisno | 8,0% | 7,1% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 2,0% | 0,0% |
| Nježan | 20,0% | 28,6% |
| Uravnotežen | 6,0% | 14,3% |
| Upečatljiv | 28,0% | 7,1% |
| Izjava | 44,0% | 50,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 10,0% | 14,3% |
| Nježno umiješana paleta | 6,0% | 7,1% |
| Uravnotežena harmonija | 10,0% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 40,0% | 42,9% |
| Ujednačena paleta boja | 34,0% | 35,7% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Samuel Bough kreću mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži tablicu
| Ujelo | Lis. 2025 | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| he Pier Head, Aberdour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats Running into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Panoramic View of Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keynsham lock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Beath with Nelly and T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoni ili računala: gdje je Samuel Bough pregledavao?
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 2.700 | 81,8% |
| telefoni | 600 | 18,2% |
Kakva je jezična struktura publike umjetnika Samuel Bough?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Prikaži tablicu
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Engleski | 300 | 60,0% |
| Francuski | 200 | 40,0% |
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Samuel Bough i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži tablicu
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 23 Ruj. | 0 |
| Čet 24 Ruj. | 0 |
| Pet 25 Ruj. | 0 |
| Sub 26 Ruj. | 0 |
| Ned 27 Ruj. | 0 |
| Pon 28 Ruj. | 0 |
| Uto 29 Ruj. | 0 |
| Sri 30 Ruj. | 0 |
| Čet 1 Lis. | 0 |
| Pet 2 Lis. | 0 |
| Sub 3 Lis. | 0 |
| Ned 4 Lis. | 0 |
| Pon 5 Lis. | 0 |
| Uto 6 Lis. | 0 |
| Sri 7 Lis. | 0 |
| Čet 8 Lis. | 0 |
| Pet 9 Lis. | 0 |
| Sub 10 Lis. | 0 |
| Ned 11 Lis. | 100 |
| Pon 12 Lis. | 0 |
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 15 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 16 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 17 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 18 Lis. (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 20 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 21 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 22 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 23 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 24 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 25 Lis. (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Lis. (prognoza) | 0 |
| Uto 27 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sri 28 Lis. (prognoza) | 0 |
| Čet 29 Lis. (prognoza) | 0 |
| Pet 30 Lis. (prognoza) | 0 |
| Sub 31 Lis. (prognoza) | 0 |
| Ned 1 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pon 2 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o potražnji za Samuel Bough
Koja je najgledanija slika umjetnika Samuel Bough?
- Children In The Stream -, s 200 posjeta ili 14% pregleda. Cijeli popis doseže rang 10.
Koliko posjeta Samuel Bough ima na AllPaintingsStore.com?
- 3.300 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.900 na stranici umjetnika, 1.400 na slikama).
Pretražuje li se Samuel Bough više na mobitelima ili na računima?
- Posjete su podijeljene prema računala (82%) i telefoni (18%); računala vodi s 82%.
Postoji li stil Samuel Bough koji posjetitelji preferiraju?
- Da, Blaga luminancija (Luminancija): 50% posjeta u odnosu na 34% kataloga.