Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Stanley Royle na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Stanley Royle: potražnja na prvi pogled
Najgledanija slika umjetnika Stanley Royle na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci je Morning on the Derbyshire Moors: 800 posjeta, što iznosi 33% svih pregleda ovog umjetnika. Sljedeće po potražnji: Winter, Corfe Castle Village i Sheffield from Wincobank Wood. Stanley Royle je ukupno imao 2.000 posjeta, od čega 100 na stranici umjetnika, a 1.900 na pojedinačnim slikama. Vrhunac posjeta: Srp. 2026, s 1.600 posjeta. Posjetitelji naginju prema Blaga luminancija (Luminancija): 83% posjeta, nasuprot 55% umjetnikovog kataloga.
10 najčešće otvaranih djela umjetnika Stanley Royle
Rangiranje prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledanih je 10 slika umjetnika Stanley Royle, počevši od najposjećenije.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 posjeta · 33,3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 posjeta · 8,3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 posjeta · 8,3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 posjeta · 8,3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 posjeta · 4,2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 posjeta · 4,2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 posjeta · 4,2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 posjeta · 4,2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 posjeta · 4,2%
-
10
Wintertime, 1926
100 posjeta · 4,2%
Koliki je mjesečni interes za Stanley Royle?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Pogledajte podatke
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 0 | 0 |
| Srp. 2026 | 100 | 1.500 |
| Kol. 2026 | 0 | 400 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Koliko često se gledaju djela Stanley Royle?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Kakve slike biraju posjetitelji umjetnika Stanley Royle?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Pogledajte podatke
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 0,0% | 0,0% |
| Meka sjena | 24,1% | 4,2% |
| Blaga luminancija | 55,2% | 83,3% |
| Svijetla ravnoteža | 13,8% | 12,5% |
| Sjajan | 6,9% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 27,6% | 16,7% |
| Suptilne boje | 55,2% | 70,8% |
| Uravnotežena mekoća | 13,8% | 8,3% |
| Jasna prisutnost boja | 3,5% | 4,2% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Neutralne boje | 60,0% | 45,5% |
| Zemljani tonovi | 26,7% | 45,5% |
| Tamni tonovi | 6,7% | 9,1% |
| Pastelne boje | 6,7% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 24,1% | 4,2% |
| Uravnoteženo | 69,0% | 87,5% |
| Živopisno | 6,9% | 8,3% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 10,3% | 4,2% |
| Nježan | 13,8% | 8,3% |
| Uravnotežen | 6,9% | 4,2% |
| Upečatljiv | 34,5% | 25,0% |
| Izjava | 34,5% | 58,3% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 48,3% | 66,7% |
| Nježno umiješana paleta | 17,2% | 12,5% |
| Uravnotežena harmonija | 17,2% | 8,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 10,3% | 8,3% |
| Ujednačena paleta boja | 6,9% | 4,2% |
Koje su slike umjetnika Stanley Royle najtraženije, mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Pogledajte podatke
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Na kojim jezicima posjetitelji pregledavaju djela Stanley Royle?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Stanley Royle i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Pogledajte podatke
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 100 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 0 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
Stanley Royle: česta pitanja
Koje su slike umjetnika Stanley Royle najtraženije?
- Morning on the Derbyshire Moors vodi s 800 posjeta (33% pregleda za Stanley Royle). Gornja lista prikazuje top 10.
Koliko je interesiranosti za Stanley Royle?
- 2.000 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 100 na stranici umjetnika i 1.900 na pojedinačnim slikama.
Koji tip slika Stanley Royle posjetitelji preferiraju?
- Blaga luminancija (Luminancija): 83% posjeta za 55% kataloga.