Što je ova stranica?
Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Steven Maciver na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Steven Maciver: brojke koje su važne
Marischal College, Aberdeen je najgledanija slika umjetnika Steven Maciver: 100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 33% ukupnog broja pregleda umjetnika. Nakon toga slijedi San Siro i Battersea. Ukupno 700 posjeta: 500 posjeta stranici umjetnika i 200 posjeta slikama. Najbolji mjesec: Srp. 2026 s 600 posjeta. Suptilne boje (Zasićenost boja) je preferirani stil: 67% posjeta, 22% kataloga.
Top 3 slika umjetnika Steven Maciver prema broju posjeta
Rangirano prema posjetima na AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima slika Steven Maciver koju ljudi najčešće otvaraju.
Koliki je mjesečni promet stranice Steven Maciver?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
Prikaži tablicu
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 400 | 200 |
| Kol. 2026 | 0 | 0 |
| Ruj. 2026 | 0 | 0 |
| Lis. 2026 | 0 | 0 |
Koliki je mjesečni promet na slikama autora Steven Maciver?
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Što posjetitelji biraju među slikama umjetnika Steven Maciver?
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
Atmosfera
Emocionalni ton
Luminancija
Zasićenost boja
Paleta boja
Intenzitet boje
Kontrast
Harmonija boja
Prikaži tablicu
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 33,3% | 33,3% |
| Meka sjena | 0,0% | 0,0% |
| Blaga luminancija | 0,0% | 0,0% |
| Svijetla ravnoteža | 44,4% | 33,3% |
| Sjajan | 22,2% | 33,3% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 66,7% | 33,3% |
| Suptilne boje | 22,2% | 66,7% |
| Uravnotežena mekoća | 0,0% | 0,0% |
| Jasna prisutnost boja | 11,1% | 0,0% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatsko | 75,0% | 66,7% |
| Zemljani tonovi | 12,5% | 33,3% |
| Pastelne boje | 12,5% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 66,7% | 33,3% |
| Uravnoteženo | 22,2% | 66,7% |
| Živopisno | 11,1% | 0,0% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 88,9% | 66,7% |
| Nježan | 11,1% | 33,3% |
| Uravnotežen | 0,0% | 0,0% |
| Upečatljiv | 0,0% | 0,0% |
| Izjava | 0,0% | 0,0% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 33,3% | 0,0% |
| Nježno umiješana paleta | 11,1% | 33,3% |
| Uravnotežena harmonija | 11,1% | 0,0% |
| Snažna jedinstvenost boja | 11,1% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 33,3% | 66,7% |
Kako se najpopularnija djela umjetnika Steven Maciver kreću mjesec po mjesec?
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
Prikaži tablicu
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Theatre of Dreams II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Duomo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Urinal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| San Siro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maracana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stamford Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battersea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Akasaka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marischal College, Aberdeen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kakva je jezična struktura publike umjetnika Steven Maciver?
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku Steven Maciver i kakva je prognoza?
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
Prikaži tablicu
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Čet 15 Lis. | 0 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 0 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 100 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 0 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 0 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 0 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 0 |
| Pon 2 Stu. | 0 |
| Uto 3 Stu. | 0 |
| Sri 4 Stu. | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 0 |
| Uto 24 Stu. (prognoza) | 0 |
| Sri 25 Stu. (prognoza) | 0 |
Pitanja o potražnji za Steven Maciver
Koja je najgledanija slika umjetnika Steven Maciver?
- Marischal College, Aberdeen, s 100 posjeta ili 33% pregleda. Cijeli popis doseže rang 3.
Koliko posjeta Steven Maciver ima na AllPaintingsStore.com?
- 700 u posljednjih dvanaest mjeseci (500 na stranici umjetnika, 200 na slikama).
Postoji li stil Steven Maciver koji posjetitelji preferiraju?
- Da, Suptilne boje (Zasićenost boja): 67% posjeta u odnosu na 22% kataloga.