Jamstvo povrata novca u roku od 100 dana Besplatna dostava širom svijeta
637.378umjetnička djela 50.752umjetnici 4.658muzeji 32jezici

Thomas Edwin Mostyn Što kupci gledaju

1864 – 1930

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Thomas Edwin Mostyn na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Thomas Edwin Mostyn: pogled kupaca

Kupci otvaraju The Green Gown češće od bilo koje druge slike autora Thomas Edwin Mostyn: 700 posjeta u dvanaest mjeseci, što je 10% ukupnog broja. Zatim slijede A Magical Morning i Evening Reverie. Thomas Edwin Mostyn je imao 6.800 posjeta: 500 na stranici umjetnika i 6.300 na slikama. Momentum je usporio: 68% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Najbolji mjesec bio je Srp. 2026: 4.100 posjeta. Posjete prema uređaju: računala (84%),telefoni (15%) i tableti (1%). Okus je jasan: Upečatljiv (Kontrast) privlači 25% posjeta, ali čini samo 6% kataloga.

Thomas Edwin Mostyn: prvih 10 slika koje kupci prvo pogledaju

10 najposjećenijih djela umjetnika Thomas Edwin Mostyn na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najposjećenijih.

  1. The Green Gown 1 The Green Gown 700 posjeta · 10,3%
  2. A Magical Morning 2 A Magical Morning 500 posjeta · 7,4%
  3. Evening Reverie 3 Evening Reverie 500 posjeta · 7,4%
  4. King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490 4 King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490, 1920 300 posjeta · 4,4%
  5. The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 5 The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 300 posjeta · 4,4%
  6. Mountain Landscape with Figures 6 Mountain Landscape with Figures 300 posjeta · 4,4%
  7. The Sanctuary 7 The Sanctuary, 1910 200 posjeta · 2,9%
  8. Garden of Love 8 Garden of Love 200 posjeta · 2,9%
  9. The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire 9 The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire, 1907 200 posjeta · 2,9%
  10. Breezy Day, Devon 10 Breezy Day, Devon 200 posjeta · 2,9%

Kako se broj posjeta stranici Thomas Edwin Mostyn mijenja po mjesecima?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Otvorite brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260200
Srp. 20264003.700
Kol. 20261001.800
Ruj. 20260600

Kako se broj posjeta slikama umjetnika Thomas Edwin Mostyn mijenja po mjesecima?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koje slike od Thomas Edwin Mostyn su najzanimljivije, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Otvorite brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Flight (The Belgian Refugee…000000000000
The Sanctuary00000000002000
Garden of Love00000000020000
Portrait of an Unnamed Gent…000000000000
Dawn00000000001000
Memory's Garden000000000000
The Jewelled Casket00000000000100
I wonder000000000000
Sir William Henry Talbot000000000000
James Thomas Blair00000000010000

Kakva je podjela publike Thomas Edwin Mostyn prema uređajima?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Otvorite brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala5.70083,8%
telefoni1.00014,7%
tableti1001,5%

Na kojim jezicima pregledavaju djela kupci umjetnika Thomas Edwin Mostyn?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Otvorite brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski30075,0%
Francuski10025,0%

Koliko dnevnih posjeta ima Thomas Edwin Mostyn i što je sljedeće?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Otvorite brojke
DanBroj posjeta
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.0
Čet 1 Lis.0
Pet 2 Lis.0
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.100
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.0
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.100
Uto 13 Lis.2.000
Sri 14 Lis.100
Čet 15 Lis.300
Pet 16 Lis.0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)300
Uto 20 Lis. (prognoza)2.700
Sri 21 Lis. (prognoza)100
Čet 22 Lis. (prognoza)400
Pet 23 Lis. (prognoza)0
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)300
Uto 27 Lis. (prognoza)3.400
Sri 28 Lis. (prognoza)200
Čet 29 Lis. (prognoza)500
Pet 30 Lis. (prognoza)0
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)400
Uto 3 Stu. (prognoza)4.000
Sri 4 Stu. (prognoza)200
Čet 5 Stu. (prognoza)600
Pet 6 Stu. (prognoza)0

O Thomas Edwin Mostyn na AllPaintingsStore.com

Koja slika umjetnika Thomas Edwin Mostyn ima najviše posjeta?

The Green Gown: 700 posjeta, 10% pregleda. 10 slika je rangirano iznad.

Koliki je broj publike Thomas Edwin Mostyn?

6.800 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, 500 na stranici umjetnika i 6.300 na slikama.

S kojih uređaja pristupaju posjetitelji umjetnika Thomas Edwin Mostyn?

Podjela posjeta je računala (84%),telefoni (15%) i tableti (1%); računala su prvi s 84%.

Koji stil slikarstva Thomas Edwin Mostyn privlači kupce?

Slika Upečatljiv (Kontrast): 25% posjeta, 6% kataloga.