Jamstvo povrata novca u roku od 100 dana Besplatna dostava širom svijeta
449.561umjetnička djela 30.612umjetnici 4.658muzeji 32jezici

William Trost Richards Statistika potražnje i posjeta

1833 – 1905

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika William Trost Richards na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

William Trost Richards: potražnja na prvi pogled

Najgledanija slika umjetnika William Trost Richards na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci je Cliffs of Dover: 4.700 posjeta, što iznosi 20% svih pregleda ovog umjetnika. Sljedeće po potražnji: Galilee i Puget Sound. William Trost Richards je ukupno imao 24.100 posjeta, od čega 3.300 na stranici umjetnika, a 20.800 na pojedinačnim slikama. Potražnja raste: broj posjeta povećao se za 162% od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Vrhunac posjeta: Srp. 2026, s 14.000 posjeta. Kupci pregledavaju na računala (88%),telefoni (10%) i tableti (2%). Kupci naginju prema Spokojno (Emocionalni ton): 73% posjeta, nasuprot 33% umjetnikovog kataloga.

10 najčešće otvaranih djela umjetnika William Trost Richards

Rangiranje prema stvarnim posjetima u posljednjih dvanaest mjeseci na AllPaintingsStore.com: najviše pregledanih je 10 slika umjetnika William Trost Richards, počevši od najposjećenije.

  1. Cliffs of Dover 1 Cliffs of Dover 4.700 posjeta · 20,3%
  2. Galilee 2 Galilee, 1904 1.400 posjeta · 6,0%
  3. Puget Sound 3 Puget Sound 500 posjeta · 2,2%
  4. Untitled (D2X2TW) 4 Untitled (D2X2TW), 1867 400 posjeta · 1,7%
  5. Breaking Sun, Rhode Island Coast 5 Breaking Sun, Rhode Island Coast 400 posjeta · 1,7%
  6. On the Maine Coast 6 On the Maine Coast 400 posjeta · 1,7%
  7. Graycliff, the Artist's Home, Newport, Rhode Island 7 Graycliff, the Artist's Home, Newport, Rhode Island, 1882 300 posjeta · 1,3%
  8. Seascape 1 8 Seascape 1, 1886 300 posjeta · 1,3%
  9. Forest Interior in Autumn 9 Forest Interior in Autumn, 1865 300 posjeta · 1,3%
  10. Conanicut Island from Gray Cliff, Newport 10 Conanicut Island from Gray Cliff, Newport 300 posjeta · 1,3%

Koliki je mjesečni interes za William Trost Richards?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte podatke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20263001.100
Srp. 20262.10011.900
Kol. 20262002.200
Ruj. 20267005.600

Koliko često se gledaju djela William Trost Richards?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koje su slike umjetnika William Trost Richards najtraženije, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Pogledajte podatke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
Woodland Glade00000000010000
Bouquet Valley, Adirondack…00000000001000
Victory000000000000
Woodland Brook00000000010000
Scene from Macbeth000000000000
Near Land's End, Cornwall0000000010010000
Scene from The Tempest0000000001000100
Civil War Scene0000000001001000
Graycliff, the Artist's Hom…0000000002001000
Forest Interior in Autumn0000000020010000

Koji uređaji su kupcima potrebni za pregledavanje William Trost Richards?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Pogledajte podatke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala21.20088,0%
telefoni2.40010,0%
tableti5002,1%

Na kojim jezicima kupci umjetnika William Trost Richards pregledavaju stranice?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Pogledajte podatke
JezikBroj posjetaPodijeli
Engleski50035,7%
Španjolski30021,4%
Talijanski30021,4%
Ruski30021,4%

Koliki je broj dnevnih posjeta umjetniku William Trost Richards i kakva je prognoza?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Pogledajte podatke
DanBroj posjeta
Sri 23 Ruj.300
Čet 24 Ruj.200
Pet 25 Ruj.700
Sub 26 Ruj.100
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.200
Uto 29 Ruj.300
Sri 30 Ruj.1.600
Čet 1 Lis.300
Pet 2 Lis.700
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.100
Pon 5 Lis.900
Uto 6 Lis.600
Sri 7 Lis.200
Čet 8 Lis.2.700
Pet 9 Lis.500
Sub 10 Lis.100
Ned 11 Lis.400
Pon 12 Lis.700
Uto 13 Lis.500
Sri 14 Lis. (prognoza)1.200
Čet 15 Lis. (prognoza)1.900
Pet 16 Lis. (prognoza)1.100
Sub 17 Lis. (prognoza)100
Ned 18 Lis. (prognoza)300
Pon 19 Lis. (prognoza)1.100
Uto 20 Lis. (prognoza)800
Sri 21 Lis. (prognoza)1.500
Čet 22 Lis. (prognoza)2.200
Pet 23 Lis. (prognoza)1.300
Sub 24 Lis. (prognoza)100
Ned 25 Lis. (prognoza)300
Pon 26 Lis. (prognoza)1.200
Uto 27 Lis. (prognoza)1.000
Sri 28 Lis. (prognoza)1.600
Čet 29 Lis. (prognoza)2.500
Pet 30 Lis. (prognoza)1.500
Sub 31 Lis. (prognoza)200
Ned 1 Stu. (prognoza)400
Pon 2 Stu. (prognoza)1.400
Uto 3 Stu. (prognoza)1.100

William Trost Richards: česta pitanja

Koje su slike umjetnika William Trost Richards najtraženije?

Cliffs of Dover vodi s 4.700 posjeta (20% pregleda za William Trost Richards). Gornja lista prikazuje top 10.

Koliko je interesiranosti za William Trost Richards?

24.100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci: 3.300 na stranici umjetnika i 20.800 na pojedinačnim slikama.

Na kojim uređajima kupci pregledavaju djela William Trost Richards?

Kupci pregledavaju sadržaj na računala (88%),telefoni (10%) i tableti (2%); računala donose 88% posjeta.

Koji tip slika William Trost Richards kupci preferiraju?

Spokojno (Emocionalni ton): 73% posjeta za 33% kataloga.