Félix Ziem — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely Félix Ziem 32 művével teli.
- Caiques and Sailboats at the Bosphorus – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Woman of Trastevere – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Study of a Man [The Syndics], copy after Rembrandt
- Félix Ziem: View of Venice in Moonlight
- The Dome of Milan
- Self-Portrait in Armor
- Old Houses – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- The Exit from the Palais des Doges under the Bridge of Sighs
- The Red Skirt – Félix Ziem
- Venice, Evening – Félix Ziem
- Portrait of a Young Girl – olajfestmény másolat
- Félix Ziem: The Night Watch after Rembrandt
- Félix Ziem: Fête de Saint Marc, Venise
- Street of Old Cairo – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Head of a Man after Rembrandt – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- The Drum, Head of a Man after Rembrandt, Félix Ziem
- View of a Harbour – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Still Life with Flask and Pomegranates
- The Duck – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Still Life with Pumpkin – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Nude Woman Sitting, Viewed from Behind – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- The Seine – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Twilight in Venice – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Nude Woman Sitting – Félix Ziem
- Flowers, Félix Ziem
- The Road – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- The Forest – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Study of a Woman, Copy after Rembrandt – Félix Ziem
- Festival at the English Embassy in Paris, Félix Ziem
- The Storm – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- Festival in a Palace in Naples – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
- The Waterfall – olajfestmény másolat – Félix Ziem alkotása
Félix Ziem
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



