John Jackson — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely John Jackson 32 művével teli.
- Reverend William Holwell Carr
- Portrait of a Gentleman – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- Antonio Canova – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- John Jackson – olajfestmény másolat
- Sir David Wilkie – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- Portrait of a Man, John Jackson
- Portrait of a Man – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- James Abercrombie, 1st Baron Dunfermline (1776–1858) – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- Henry William Greville (1801-1872) – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- Vice-admiral Sir Richard Goodwin Keats – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- Reverend Robert Newton
- Sir John Soane, In Masonic Costume, As Grand Superintendent And President Of The Board Of Works
- Portrait Of A Young Man – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- Frederick, Duke of York (1763-1827), John Jackson
- Wesley - – John Jackson
- John Jackson: William Murray, 1st Earl Of Mansfield
- Reverend William Holwell Carr – olajfestmény másolat
- Hunter – John Jackson
- Self Portrait -, John Jackson
- William Seguier - – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- Sir Hew Whiteford Dalrymple – John Jackson
- Yelloly
- Frederick, Duke Of York And Albany – olajfestmény másolat
- Flaxman - – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- Samuel Prout – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- The Right Honourable William Saunders Sebright Lascelles
- Study For 'bartholomew Johnson' – olajfestmény másolat
- William ('gentleman') Smith – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- Flaxman, John Jackson
- Wesley – olajfestmény másolat – John Jackson alkotása
- John Jackson: Fitzgibbon, 2nd Earl Of Clare, Kp, Gch, Pc
- Portrait Of A Lady (mrs Parry, The Mother Of Sir W. E. Parry, Rn)
John Jackson
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



