Magnus Enckell — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely Magnus Enckell 32 művével teli.
- Fantasia
- Reclining Boy
- Angel, copy after Leonardo da Vinci's Virgin Annunciation painting, part
- Boy with Skull – olajfestmény másolat – Magnus Enckell alkotása
- Magnus Enckell: Head
- Portrait of Sculptor Madeleine Jouvray – olajfestmény másolat – Magnus Enckell alkotása
- Magnus Enckell: Reading Girl
- Listeners of Music – olajfestmény másolat
- The Concert – olajfestmény másolat – Magnus Enckell alkotása
- Mother of the Artist – olajfestmény másolat – Magnus Enckell alkotása
- Salome, Magnus Enckell
- Gethsemane, Magnus Enckell
- Portrait of A. W. Finch – olajfestmény másolat – Magnus Enckell alkotása
- Pietà
- Portrait of the Poet Otto Manninen – Magnus Enckell
- Self-Portrait – Magnus Enckell
- Lempi (from Kuorsalo)
- Mrs. Anni Lagerborg, Magnus Enckell
- Magnus Enckell: Portrait of Mrs. Agda Vilén
- Magnus Enckell: Hunter
- Mrs. Esther Cederhvarf with Her Son – Magnus Enckell
- Portrait of Mrs E. Gadolin-Lagervall – olajfestmény másolat – Magnus Enckell alkotása
- Narcissus – olajfestmény másolat – Magnus Enckell alkotása
- Purgatory. Detail of a stained glass composition designed for Turun Tuomiokirkko, Magnus Enckell
- Portrait of Mrs. Lydia Keirkner, Magnus Enckell
- The Awakening – olajfestmény másolat
- Boy and Sail
- Magnus Enckell: View of Porvoo
- Birches in Vääksy – Magnus Enckell
- Portrait of Miss Barbara Lagerborg – olajfestmény másolat – Magnus Enckell alkotása
- Magnus Enckell: View from Kaivopuisto
- By The Window, Magnus Enckell
Magnus Enckell
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



