William Roos — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely William Roos 32 művével teli.
- John Cox (1800 –1870)
- Reverend R. S. Williams of Dowlais (1833–1900) – William Roos
- Gutyn Peris – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Dewi Wyn o Eifion (Dafydd Owen) (1784–1841), William Roos
- William Thomas (1825–1862) – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Thomas Charles of Bala (1755–1814) – William Roos
- Rev. Simon Lloyd of Plasyndre, Bala, William Roos
- Thomas Edwards (Twm o'r Nant) (1739–1810) – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Hugh Thomas (1783–1848), William Roos
- John Davies – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Christmas Evans (1766–1838)
- Gutyn Peris (Griffith Williams) (1769–1838) – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Christmas Evans – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- John Jones (Talhaiarn) (1810–1869)
- Reverend John Williams 'Yr Hen Syr' (1745–1818) – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Rev R S Williams (Dowlais), 1833-1900 – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Portrait of an Unidentified Cleric, William Roos
- R. W. Price – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Margaret Mary Thomas (d.1872) – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Half Length Portrait of a Woman – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Hugh Derfel Hughes (1816–1890)
- Benjamin Roos of Parys – William Roos
- Reverend John Jones of Tremadog – William Roos
- Reverend William Morris (1783–1861)
- Dic Aberdaron
- Portrait of an Unidentified Man
- Dic Aberdaron (Richard Robert Jones) (1780–1843) – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- John Thomas – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Mrs Elen Edwards – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- Reverend Christmas Evans (1766–1838)
- John Elias (1774–1841) – olajfestmény másolat – William Roos alkotása
- David Owen, Dewi Wyn o Eifion (1784–1841) – olajfestmény másolat
William Roos
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



