Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Albrecht Dürer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Albrecht Dürer: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Young Hare gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Albrecht Dürer művész alkotását: 23 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 8%-a. Ezt követik A Szentháromság imádatát ábrázoló oltár (Landauer-oltár) és Krisztus a Tanítóközök Követében. Albrecht Dürer összesen 290 100 látogatást kapott: 15 200 a művész oldalán, 274 900 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 7% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 201 400 látogatás. Angol (29%), Orosz (14%) és Grúz (7%) nyelven böngésznek. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (81%), telefonok (18%) és tabletek (1%). A választék egyértelmű: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 21%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 8%-át jelenti.
Albrecht Dürer: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Albrecht Dürer legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Albrecht Dürer oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
9 400
Júl 2026
5 500
195 900
Aug 2026
2 800
35 300
Sze 2026
6 600
34 300
Hogyan változnak Albrecht Dürer festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Albrecht Dürer festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
21,3%
20,4%
Elegáns
21,3%
20,2%
Nyugodt
8,5%
19,1%
Klasszikus
14,9%
15,1%
Békés, nyugodt
10,6%
9,9%
Misztikus
0,0%
7,6%
Éteri
14,9%
2,8%
Romantikus
4,3%
2,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
44,7%
37,6%
Melankolikus
12,8%
14,0%
Szellemi
8,5%
12,7%
Nyugodt
10,6%
12,3%
Nyugodt
6,4%
7,9%
Drámai
0,0%
4,0%
Sötét és komoly
4,3%
2,2%
Rejtélyes
2,1%
2,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
6,1%
Lágy árnyékok
20,0%
21,3%
Érezhető fényesség
14,0%
19,4%
Fényerék egyensúlya
28,0%
26,6%
Fényes
28,0%
26,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
58,0%
46,9%
Finom színtónusú
8,0%
21,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
24,2%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
7,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
47,8%
54,1%
Földszínek
34,8%
31,5%
Sötét tónusú
2,2%
6,4%
Monokróm
10,9%
4,1%
Pasztell színek
4,3%
3,8%
Fémfényű színek
0,0%
0,1%
Természet
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,0%
46,3%
Egyensúlyos
32,0%
41,6%
Élénk
12,0%
12,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
14,2%
Lágy
20,0%
11,3%
Egyensúlyozott
4,0%
8,0%
Erőteljes kontrasztú
36,0%
35,9%
Kijelentés
20,0%
30,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
3,9%
Lágyan kevert paletta
4,0%
8,6%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
5,1%
Erős színegyüntetés
28,0%
29,4%
Egységes színpaletta
62,0%
53,1%
Mely Albrecht Dürer festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Szentháromság imádatát áb…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 600
8 400
3 400
Egy fiatal velencei nő port…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
1 800
2 300
Young Hare
0
0
0
0
0
0
0
0
0
6 700
7 900
6 900
Krisztus a Tanítóközök Köve…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
2 000
2 500
Öniség portréja húsz éves k…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
100
700
A rózsaszálak ünnepsége (ré…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 000
200
0
A Rózsacsarnok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
100
Albrecht Dürer önképe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
100
700
Egy fiatal venezuelai nő po…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
200
0
Sylvan Men with Heraldic Sh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
200
Milyen eszközökkel érkezik Albrecht Dürer közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
234 400
80,8%
telefonok
52 000
17,9%
tabletek
3 700
1,3%
Mely nyelveken böngésznek a Albrecht Dürer vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 400
28,6%
Orosz
1 200
14,3%
Grúz
600
7,1%
Spanyol
500
6,0%
Német
400
4,8%
Észt
400
4,8%
Horvát
400
4,8%
Francia
300
3,6%
Lengyel
300
3,6%
Portugál
300
3,6%
Naponta hány látogatása van Albrecht Dürer-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
2 100
csüt 24 Sze
1 500
pén 25 Sze
2 500
szo 26 Sze
2 500
vas 27 Sze
2 500
hét 28 Sze
4 500
kedd 29 Sze
3 500
sze 30 Sze
3 400
csüt 1 Okt
2 800
pén 2 Okt
3 400
szo 3 Okt
2 700
vas 4 Okt
2 200
hét 5 Okt
3 000
kedd 6 Okt
2 400
sze 7 Okt
5 000
csüt 8 Okt
3 700
pén 9 Okt
4 100
szo 10 Okt
2 200
vas 11 Okt
3 300
hét 12 Okt
5 000
kedd 13 Okt
3 400
sze 14 Okt (előrejelzés)
4 800
csüt 15 Okt (előrejelzés)
3 600
pén 16 Okt (előrejelzés)
4 600
szo 17 Okt (előrejelzés)
3 400
vas 18 Okt (előrejelzés)
3 600
hét 19 Okt (előrejelzés)
5 700
kedd 20 Okt (előrejelzés)
4 200
sze 21 Okt (előrejelzés)
5 200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
4 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
5 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
3 700
vas 25 Okt (előrejelzés)
4 000
hét 26 Okt (előrejelzés)
6 200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
4 600
sze 28 Okt (előrejelzés)
5 600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
4 300
pén 30 Okt (előrejelzés)
5 300
szo 31 Okt (előrejelzés)
3 900
vas 1 Nov (előrejelzés)
4 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
6 700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
5 000
Albrecht Dürer a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Albrecht Dürer alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Young Hare: 23 500 megtekintés, a nézettségek 8%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Albrecht Dürer közötti közönség?
290 100 látogatás tizenkét hónapban: 15 200 a művész oldalon és 274 900 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Albrecht Dürer látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (81%), telefonok (18%) és tabletek (1%); a legnéresebb számítógépek 81% arányban.
Mely nyelveken olvatták a vásárlók már Albrecht Dürer műveiről?
Angol (29%), Orosz (14%) és Grúz (7%) nyelven. Angol: 29%.
Milyen stílusú Albrecht Dürer festmények vonzzák a vásárlókat?
Finom színtónusú (Színelnyomás) festmények: a látogatások 21%-át, a katalógus 8%-át teszik ki.