Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alexandre Calame oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Alexandre Calame: a lényeges számok
A Alexandre Calame művei közül a(z) Ébresztő Naplemente Handeggön a legnézettebb: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 16%-át teszi ki. Ezt követi Landscape with Oaks és A View of the Jungfrau Massif seen from Above, Interlaken. Összesen 2 200 látogatás: 500 a művész oldalán és 1 700 a festményeknél. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 800 látogatással. Sötét (Fényerő) a kedvezett stílus: a látogatások 42%-át, a katalógus 18%-át teszi ki.
A(z) Alexandre Calame legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Alexandre Calame olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Ébresztő Naplemente Handeggön, 1838
300 látogatás · 15,8%
-
2
Landscape with Oaks, 1859
200 látogatás · 10,5%
-
3
A View of the Jungfrau Massif seen from Above, Interlaken, 1854
200 látogatás · 10,5%
-
4
Trees at the Bank
200 látogatás · 10,5%
-
5
Torrent in the Alps, 1849
100 látogatás · 5,3%
-
6
Souvenir of Lake Lucerne, 1862
100 látogatás · 5,3%
-
7
The Thunderstorm at Handeck, 1839
100 látogatás · 5,3%
-
8
Mountainous Riverscape
100 látogatás · 5,3%
-
9
The Lake of Thun
100 látogatás · 5,3%
-
10
Valley of Lauterbrunnen, 1856
100 látogatás · 5,3%
Mennyi a Alexandre Calame oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 400 |
Mennyi a havi látogatószám Alexandre Calame festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Alexandre Calame festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 17,9% | 42,1% |
| Lágy árnyékok | 32,1% | 31,6% |
| Érezhető fényesség | 42,9% | 21,1% |
| Fényerék egyensúlya | 7,1% | 5,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 32,1% | 26,3% |
| Finom színtónusú | 35,7% | 47,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 25,0% | 21,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,1% | 5,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 70,6% | 90,0% |
| Semleges tónusok | 23,5% | 10,0% |
| Sötét tónusú | 5,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 32,1% | 36,8% |
| Egyensúlyos | 57,1% | 52,6% |
| Élénk | 10,7% | 10,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 3,6% | 15,8% |
| Egyensúlyozott | 7,1% | 21,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 21,4% | 15,8% |
| Kijelentés | 67,9% | 47,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,6% | 10,5% |
| Lágyan kevert paletta | 17,9% | 36,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,9% | 26,3% |
| Erős színegyüntetés | 25,0% | 10,5% |
| Egységes színpaletta | 10,7% | 15,8% |
Hogyan teljesítnek Alexandre Calame népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ébresztő Naplemente Handegg… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Landscape with Oaks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Torrent in the Alps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Souvenir of Rosenlaui, Swit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chalets at Rigi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees at the Bank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Souvenir of Lake Lucerne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Valley of Lauterbrunnen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Thunderstorm at Handeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A View of the Jungfrau Mass… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Hogyan fordult fel a Alexandre Calame közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi látogatás érkezik Alexandre Calame oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
Alexandre Calame igényeire vonatkozó kérdések
Mi Alexandre Calame legnézettebb festménye?
- Ébresztő Naplemente Handeggön, 300 megtekintéssel vagy a nézettségek 16%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Alexandre Calame számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 2 200 tizenkét hónap alatt (500 az artiszta oldalon, 1 700 a festményeken).
Vannak-e olyan Alexandre Calame stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 42%-a a katalógus 18%-ával szemben.