Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Anton Refregier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Anton Refregier: a látogatók nézőpontja
A látogatók History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Anton Refregier művész alkotását: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 46%-e. Ezt követik Untitled (AQRPGT) és Untitled (AQRPGM). Anton Refregier összesen 1 000 látogatást kapott: 200 a művész oldalán, 800 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 900 látogatás. A választék egyértelmű: a Erős színegyüntetés (Színharmónia) a látogatások 85%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 39%-át jelenti.
Anton Refregier: a(z) 6 festmény, amit a látogatók először látnak
A Anton Refregier legnézettebb 6 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California, 2012
600 látogatás · 46,2%
-
2
Untitled (AQRPGT), 2012
200 látogatás · 15,4%
-
3
Untitled (AQRPGM), 2012
200 látogatás · 15,4%
-
4
for I say at the core of democracy, finally, is the religious element. All the religions, old and new, are there. Walt Whitman, Democratic Vistas, 1871. From the series Great Ideas of Western Man, 1957
100 látogatás · 7,7%
-
5
Untitled (AQRPGV), 2012
100 látogatás · 7,7%
-
6
Untitled (AQRPGZ), 2012
100 látogatás · 7,7%
Hogyan változnak a Anton Refregier oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hogyan változnak Anton Refregier festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Anton Refregier festményei felelnek meg a látogatók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 11,1% | 15,4% |
| Érezhető fényesség | 72,2% | 69,2% |
| Fényerék egyensúlya | 11,1% | 7,7% |
| Fényes | 5,6% | 7,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 5,6% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 22,2% | 15,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 44,4% | 76,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 27,8% | 7,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 50,0% | 30,8% |
| Sötét tónusú | 25,0% | 53,8% |
| Semleges tónusok | 25,0% | 15,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 5,6% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 44,4% | 30,8% |
| Élénk | 50,0% | 69,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 5,6% | 0,0% |
| Lágy | 44,4% | 15,4% |
| Egyensúlyozott | 11,1% | 30,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 16,7% | 46,2% |
| Kijelentés | 22,2% | 7,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,7% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,1% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 38,9% | 84,6% |
| Egységes színpaletta | 33,3% | 7,7% |
Mely Anton Refregier festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| First Color Study, Exhibiti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (detail of figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| for I say at the core of de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH5) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH3) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGD) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGR) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPH7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGM) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQRPGX) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken böngésznek a Anton Refregier látogatói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Anton Refregier-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 200 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Anton Refregier a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Anton Refregier alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- History of San Francisco mural Beating the Chinese by at Rincon Annex Post Office located near the Embarcadero at 101 Spear Street, San Francisco, California: 600 megtekintés, a nézettségek 46%-e. 6 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Anton Refregier közötti közönség?
- 1 000 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalon és 800 a festményeken.
Milyen stílusú Anton Refregier festmények vonzzák a látogatókat?
- Erős színegyüntetés (Színharmónia) festmények: a látogatások 85%-át, a katalógus 39%-át teszik ki.