Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Artemisia Gentileschi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Artemisia Gentileschi: a lényeges számok
A Artemisia Gentileschi művei közül a(z) Judit Holofernés lefejezése - (199x162.5) a legnézettebb: 16 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 32%-át teszi ki. Ezt követi Susanna és az öregségek és Júdith Holofernes fejedelem agyagát vágja le. Összesen 80 300 látogatás: 31 400 a művész oldalán és 48 900 a festményeknél. 4% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 33 500 látogatással. Főbb nyelvek: Angol (29%), Olasz (26%) és Spanyol (13%). Eszközök megoslása: telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (5%). Egyensúlyos (Színintenzitás) a kedvezett stílus: a látogatások 60%-át, a katalógus 31%-át teszi ki.
A(z) Artemisia Gentileschi legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Artemisia Gentileschi olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Mennyi a Artemisia Gentileschi oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
8 500
25 000
Aug 2026
8 800
14 000
Sze 2026
14 100
9 700
Mennyi a havi látogatószám Artemisia Gentileschi festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Artemisia Gentileschi festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
92,1%
94,9%
Misztikus
2,6%
2,3%
Romantikus
2,6%
1,5%
Békés, nyugodt
2,6%
1,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
31,6%
55,8%
Erőteljes presence
36,8%
26,2%
Rejtélyes
7,9%
4,9%
Melankolikus
7,9%
4,5%
Feszült hangulatú
5,3%
2,9%
Szellemi
2,6%
2,3%
Romantikus
2,6%
1,5%
Nyugodt
2,6%
1,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
82,0%
84,2%
Lágy árnyékok
17,9%
15,8%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
43,6%
21,4%
Finom színtónusú
35,9%
63,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
17,9%
14,2%
Egyértelmű színprészenység
2,6%
1,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
66,7%
38,9%
Egyensúlyos
30,8%
59,8%
Élénk
2,6%
1,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
5,1%
1,5%
Lágy
17,9%
12,7%
Egyensúlyozott
12,8%
8,5%
Erőteljes kontrasztú
25,6%
42,7%
Kijelentés
38,5%
34,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,3%
4,0%
Lágyan kevert paletta
17,9%
45,7%
Egyensúlyozott harmónia
10,3%
12,1%
Erős színegyüntetés
59,0%
34,5%
Egységes színpaletta
2,6%
3,6%
Hogyan teljesítnek Artemisia Gentileschi népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Susanna és az öregségek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
1 500
Mária Magdolna extázisában
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
400
300
Jael and Sisera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
Artemisia Gentileschi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
200
Önportréto mint Alexandráia…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
700
Önarckép a festészet allegó…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
600
Judith and Her Maidservant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
100
Danaë
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
Judith Beheading Holofernes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Önismeret a festőnő alegóri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
500
600
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Artemisia Gentileschi?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
39 000
48,6%
számítógépek
37 600
46,8%
tabletek
3 700
4,6%
Hogyan fordult fel a Artemisia Gentileschi közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 300
28,7%
Olasz
3 000
26,1%
Spanyol
1 500
13,0%
Orosz
800
7,0%
Francia
700
6,1%
Portugál
400
3,5%
Svéd
400
3,5%
Ukrán
400
3,5%
Finn
200
1,7%
Szlovák
200
1,7%
Hány napi látogatás érkezik Artemisia Gentileschi oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
1 800
sze 23 Sze
800
csüt 24 Sze
600
pén 25 Sze
600
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
600
hét 28 Sze
1 000
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
1 300
pén 2 Okt
600
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
1 300
hét 5 Okt
1 300
kedd 6 Okt
1 100
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
800
szo 10 Okt
1 100
vas 11 Okt
800
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 14 Okt (előrejelzés)
600
csüt 15 Okt (előrejelzés)
800
pén 16 Okt (előrejelzés)
600
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
800
hét 19 Okt (előrejelzés)
800
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
700
pén 23 Okt (előrejelzés)
600
szo 24 Okt (előrejelzés)
500
vas 25 Okt (előrejelzés)
800
hét 26 Okt (előrejelzés)
800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
900
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
700
pén 30 Okt (előrejelzés)
600
szo 31 Okt (előrejelzés)
500
vas 1 Nov (előrejelzés)
800
hét 2 Nov (előrejelzés)
800
Artemisia Gentileschi igényeire vonatkozó kérdések
Mi Artemisia Gentileschi legnézettebb festménye?
Judit Holofernés lefejezése - (199x162.5), 16 800 megtekintéssel vagy a nézettségek 32%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Artemisia Gentileschi számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
80 300 tizenkét hónap alatt (31 400 az artiszta oldalon, 48 900 a festményeken).
Artemisia Gentileschi műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
A látogatások megoszlása: telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (5%); a népszerűségben az telefonok áll az élen 49% arányal.
Mely nyelveket használják Artemisia Gentileschi böngészéséhez?
Angol (29%), Olasz (26%) és Spanyol (13%). A legnépszerűbb nyelv: Angol (29% arányban).
Vannak-e olyan Artemisia Gentileschi stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 60%-a a katalógus 31%-ával szemben.