Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Aurelio Arteta oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Aurelio Arteta: kereslet egy pillantásban
A Aurelio Arteta legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Layadores vascos: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 9%-át teszi ki. A következő kereslet: Diálogo en el campo de sport és Pescadores de Bermeo. Aurelio Arteta összesen 5 600 látogatást generált, ebből 1 200 a művész oldalon és 4 400 a jednotlivű festményeken. A kereslet nő: a látogatások 50%-el nőtek Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 4 600 látogatással. A vásárlók számítógépek (79%) és telefonok (21%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Élénk (Színintenzitás) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 61%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 46%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész Aurelio Arteta alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Aurelio Arteta művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.
-
1
Layadores vascos
400 látogatás · 9,1%
-
2
Diálogo en el campo de sport
300 látogatás · 6,8%
-
3
Pescadores de Bermeo
300 látogatás · 6,8%
-
4
Remero
200 látogatás · 4,5%
-
5
Camino de la fiesta
200 látogatás · 4,5%
-
6
Bañistas 3
200 látogatás · 4,5%
-
7
untitled
200 látogatás · 4,5%
-
8
Basque pilgrimage
100 látogatás · 2,3%
-
9
Plaza de Cuatro Caminos
100 látogatás · 2,3%
-
10
Exodo
100 látogatás · 2,3%
Mennyi érdeklődést kap Aurelio Arteta havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 3 800 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sze 2026 | 200 | 400 |
Hány imádrát nézik meg Aurelio Arteta festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Aurelio Arteta vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 4,5% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 29,5% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 36,4% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 22,7% |
| Fényes | 10,0% | 6,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,0% | 6,8% |
| Finom színtónusú | 8,0% | 4,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 32,0% | 43,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 40,0% | 43,2% |
| Éles színűség | 2,0% | 2,3% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 42,2% | 46,3% |
| Földszínek | 28,9% | 26,8% |
| Semleges tónusok | 15,6% | 14,6% |
| Pasztell színek | 11,1% | 12,2% |
| Fémfényű színek | 2,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 18,0% | 6,8% |
| Egyensúlyos | 36,0% | 31,8% |
| Élénk | 46,0% | 61,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 6,8% |
| Lágy | 16,0% | 11,4% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 6,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 36,0% | 45,5% |
| Kijelentés | 28,0% | 29,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 11,4% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 6,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 9,1% |
| Erős színegyüntetés | 60,0% | 63,6% |
| Egységes színpaletta | 14,0% | 9,1% |
Mely Aurelio Arteta alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Basque pilgrimage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Diálogo en el campo de sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| De regreso de misa en el Va… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Pilgrimage in Berango | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exodo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pescadera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pórtico de una iglesia de V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plaza de Cuatro Caminos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| En Voces de Gesta 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Los descargadores | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak a vásárlók Aurelio Arteta böngészéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnézem az adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 400 | 78,6% |
| telefonok | 1 200 | 21,4% |
Mely nyelveken böngésznek a Aurelio Arteta vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnézem az adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 66,7% |
| Francia | 100 | 33,3% |
Hány napi látogatás érkezik Aurelio Arteta oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 200 |
Aurelio Arteta: gyakori kérdések
Mely Aurelio Arteta festmények a legkeresettebbek?
- Layadores vascos az élvonalban áll 400 megtekintéssel (9% a(z) Aurelio Arteta összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Aurelio Arteta iránt?
- 5 600 látogatás tizenkét hónapban: 1 200 a művész oldalon és 4 400 az egyes festményeken.
Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók Aurelio Arteta oldalán?
- A vásárlók számítógépek (79%) és telefonok (21%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 79%-át teszik ki.
Milyen típusú Aurelio Arteta festményeket preferálják a vásárlók?
- Élénk (Színintenzitás): a látogatások 61%-át teszi ki a katalógus 46%-ának.