Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Banksy oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Banksy: a lényeges számok
A Banksy művei közül a(z) Toxic Mary (double) a legnézettebb: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 9%-át teszi ki. Ezt követi Panda with Guns és Israeli palestinian pillow fight. Összesen 7 100 látogatás: 3 400 a művész oldalán és 3 700 a festményeknél. 286% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 500 látogatással. Főbb nyelvek: Francia (35%), Olasz (24%) és Spanyol (9%). Eszközök megoslása: számítógépek (61%), telefonok (32%) és tabletek (7%). Egyensúlyos (Színintenzitás) a kedvezett stílus: a látogatások 35%-át, a katalógus 18%-át teszi ki.
A(z) Banksy legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Banksy olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
-
1
Toxic Mary (double), 2003
700 látogatás · 8,6%
-
2
Panda with Guns
700 látogatás · 8,6%
-
3
Israeli palestinian pillow fight
600 látogatás · 7,4%
-
4
Policeman searching girl
500 látogatás · 6,2%
-
5
Show me the Monet
400 látogatás · 4,9%
-
6
Keep your coins i want change
400 látogatás · 4,9%
-
7
Mona lisa with bazooka
400 látogatás · 4,9%
-
8
Corrupted oil jerry crude oil
300 látogatás · 3,7%
-
9
Gun toting clown
300 látogatás · 3,7%
-
10
Napalm girl
300 látogatás · 3,7%
Mennyi a Banksy oldal havi forgalma?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 2 900 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sze 2026 | 2 500 | 200 |
Mennyi a havi látogatószám Banksy festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Banksy festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 1,2% |
| Lágy árnyékok | 30,0% | 24,7% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 43,2% |
| Fényerék egyensúlya | 26,0% | 23,5% |
| Fényes | 10,0% | 7,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 82,0% | 60,5% |
| Finom színtónusú | 12,0% | 16,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 6,0% | 13,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 9,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 62,9% | 59,3% |
| Földszínek | 37,1% | 27,1% |
| Sötét tónusú | 0,0% | 13,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 82,0% | 55,6% |
| Egyensúlyos | 18,0% | 34,6% |
| Élénk | 0,0% | 9,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 2,5% |
| Lágy | 24,0% | 17,3% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 2,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 22,2% |
| Kijelentés | 40,0% | 55,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 42,0% | 30,9% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 4,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 18,5% |
| Erős színegyüntetés | 24,0% | 17,3% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 28,4% |
Hogyan teljesítnek Banksy népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toxic Mary (double) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banksy, Karin Lindberg Freda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Show me the Monet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Keep your coins i want chan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nighthawks forever | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pooh bear trap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Injured buddha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fallen angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Irprn, Hostomelske Shose 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angel in bulletproof vest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Banksy?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 4 300 | 60,6% |
| telefonok | 2 300 | 32,4% |
| tabletek | 500 | 7,0% |
Hogyan fordult fel a Banksy közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 1 200 | 35,3% |
| Olasz | 800 | 23,5% |
| Spanyol | 300 | 8,8% |
| Német | 200 | 5,9% |
| Angol | 200 | 5,9% |
| Finn | 100 | 2,9% |
| Horvát | 100 | 2,9% |
| Koreai | 100 | 2,9% |
| Holland | 100 | 2,9% |
| Lengyel | 100 | 2,9% |
Hány napi látogatás érkezik Banksy oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 500 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 400 |
| hét 28 Sze | 300 |
| kedd 29 Sze | 400 |
| sze 30 Sze | 300 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 300 |
| hét 5 Okt | 400 |
| kedd 6 Okt | 900 |
| sze 7 Okt | 300 |
| csüt 8 Okt | 900 |
| pén 9 Okt | 400 |
| szo 10 Okt | 500 |
| vas 11 Okt | 900 |
| hét 12 Okt | 500 |
| kedd 13 Okt | 2 000 |
| sze 14 Okt | 1 000 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 800 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 800 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 900 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 2 500 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 900 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 900 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 600 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 1 500 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 1 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 3 000 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 1 500 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 700 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 1 700 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 1 300 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 3 500 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 1 700 |
Banksy igényeire vonatkozó kérdések
Mi Banksy legnézettebb festménye?
- Toxic Mary (double), 700 megtekintéssel vagy a nézettségek 9%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Banksy számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
- 7 100 tizenkét hónap alatt (3 400 az artiszta oldalon, 3 700 a festményeken).
Banksy műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (61%), telefonok (32%) és tabletek (7%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 61% arányal.
Mely nyelveket használják Banksy böngészéséhez?
- Francia (35%), Olasz (24%) és Spanyol (9%). A legnépszerűbb nyelv: Francia (35% arányban).
Vannak-e olyan Banksy stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
- Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 35%-a a katalógus 18%-ával szemben.