Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Beatrice Offor oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Beatrice Offor: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Woman Entering through a Door gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Beatrice Offor művész alkotását: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 13%-a. Ezt követik Circe és Sir Ralph Littler. Beatrice Offor összesen 3 300 látogatást kapott: 700 a művész oldalán, 2 600 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 33% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 2 700 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (88%) és telefonok (12%). A választék egyértelmű: a Lágyan kevert paletta (Színharmónia) a látogatások 53%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 36%-át jelenti.
Beatrice Offor: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Beatrice Offor legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Woman Entering through a Door, 1917
400 látogatás · 13,3%
-
2
Circe, 1911
300 látogatás · 10,0%
-
3
Sir Ralph Littler
300 látogatás · 10,0%
-
4
A Tangle in My Garden, 1917
200 látogatás · 6,7%
-
5
Monkey and a Jar, 1920
200 látogatás · 6,7%
-
6
Graveyard Scene, 1917
200 látogatás · 6,7%
-
7
The Rosary, 1920
200 látogatás · 6,7%
-
8
Destiny, 1894
200 látogatás · 6,7%
-
9
Portrait of an Unknown Woman in Red, 1917
100 látogatás · 3,3%
-
10
The Crystal Gazer, 1920
100 látogatás · 3,3%
Hogyan változnak a Beatrice Offor oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 200 |
Hogyan változnak Beatrice Offor festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Beatrice Offor festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 62,0% | 70,0% |
| Lágy árnyékok | 34,0% | 30,0% |
| Érezhető fényesség | 4,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 64,0% | 80,0% |
| Finom színtónusú | 30,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 6,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 84,0% | 100,0% |
| Egyensúlyos | 16,0% | 0,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 32,0% | 26,7% |
| Lágy | 38,0% | 40,0% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 10,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 20,0% |
| Kijelentés | 4,0% | 3,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,0% | 23,3% |
| Lágyan kevert paletta | 36,0% | 53,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 26,0% | 23,3% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Mely Beatrice Offor festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Circe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 |
| Angel and Saint | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Dogs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Ralph Littler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monkey and a Jar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Crystal Gazer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Auntie's Best Bonnet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'It is not the linen you're… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Esme Dancing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik Beatrice Offor közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 900 | 87,9% |
| telefonok | 400 | 12,1% |
Mely nyelveken böngésznek a Beatrice Offor vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Portugál | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Beatrice Offor-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Beatrice Offor a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Beatrice Offor alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Woman Entering through a Door: 400 megtekintés, a nézettségek 13%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Beatrice Offor közötti közönség?
- 3 300 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 2 600 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Beatrice Offor látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (88%) és telefonok (12%); a legnéresebb számítógépek 88% arányban.
Milyen stílusú Beatrice Offor festmények vonzzák a vásárlókat?
- Lágyan kevert paletta (Színharmónia) festmények: a látogatások 53%-át, a katalógus 36%-át teszik ki.