Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Benjamin Marshall oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Benjamin Marshall: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804 gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Benjamin Marshall művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 15%-a. Ezt követik Daniel Lambert és Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -. Benjamin Marshall összesen 1 200 látogatást kapott: 200 a művész oldalán, 1 000 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 200 látogatás. A választék egyértelmű: a Semleges tónusok (Színpaletta) a látogatások 38%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 20%-át jelenti.
Benjamin Marshall: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Benjamin Marshall legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804
200 látogatás · 15,4%
-
2
Daniel Lambert
100 látogatás · 7,7%
-
3
Josiah Rose Of Liverpool, C.1790 -, 1800
100 látogatás · 7,7%
-
4
James Belcher, Bare-knuckle Champion Of England
100 látogatás · 7,7%
-
5
Daniel Lambert -
100 látogatás · 7,7%
-
6
Ohn Hilton, Judge Of The Course At Newmarket
100 látogatás · 7,7%
-
7
A Farmer With A Horse And Cart
100 látogatás · 7,7%
-
8
Muly moloch
100 látogatás · 7,7%
-
9
George, Marquess Of Huntly
100 látogatás · 7,7%
-
10
Mully Moloch
100 látogatás · 7,7%
Hogyan változnak a Benjamin Marshall oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan változnak Benjamin Marshall festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Benjamin Marshall festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 34,0% | 15,4% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 30,8% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 30,8% |
| Fényerék egyensúlya | 12,0% | 23,1% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 7,7% |
| Finom színtónusú | 26,0% | 30,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 46,0% | 61,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 71,1% | 53,8% |
| Semleges tónusok | 20,0% | 38,5% |
| Sötét tónusú | 8,9% | 7,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 26,0% | 15,4% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 69,2% |
| Élénk | 10,0% | 15,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,0% | 0,0% |
| Lágy | 20,0% | 23,1% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 23,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 15,4% |
| Kijelentés | 28,0% | 38,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 7,7% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 7,7% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 46,2% |
| Egységes színpaletta | 30,0% | 38,5% |
Mely Benjamin Marshall festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.G. Shaddick, the Celebrat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Lambert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| General Sir Thomas Stirling… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of A Barn With A M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Gully, engraved by Charl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Archibald Kennedy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grey Arab | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ispwell lass, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr John Bowles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Golden Chestnut Racehorse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Benjamin Marshall vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Benjamin Marshall-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Benjamin Marshall a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Benjamin Marshall alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Three Worthies Of The Turf At Newmarket, C.1804: 200 megtekintés, a nézettségek 15%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Benjamin Marshall közötti közönség?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalon és 1 000 a festményeken.
Milyen stílusú Benjamin Marshall festmények vonzzák a vásárlókat?
- Semleges tónusok (Színpaletta) festmények: a látogatások 38%-át, a katalógus 20%-át teszik ki.