Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bernard Benedict Hemy oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Bernard Benedict Hemy: kereslet egy pillantásban
A Bernard Benedict Hemy legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: Seascape, Mouth of the Tyne: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 40%-át teszi ki. A következő kereslet: Coast Scene és Fishing Smack BK91. Bernard Benedict Hemy összesen 300 látogatást generált, ebből 0 a művész oldalon és 300 a jednotlivű festményeken. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 200 látogatással. A vásárlók a Zavará színkombináció (Színharmónia) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 40%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 15%-át jelenti.
A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 4 művész Bernard Benedict Hemy alkotása
A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: Bernard Benedict Hemy művei közül a 4 legnézettebb festmény került a sor đầura.
Mennyi érdeklődést kap Bernard Benedict Hemy havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnézem az adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Bernard Benedict Hemy festményeit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú festményeket választanak Bernard Benedict Hemy vásárlói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnézem az adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 15,4% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 53,8% | 60,0% |
| Fényerék egyensúlya | 30,8% | 40,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 15,4% | 20,0% |
| Finom színtónusú | 53,8% | 60,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 15,4% | 20,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 15,4% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 50,0% | 66,7% |
| Sötét tónusú | 30,0% | 33,3% |
| Földszínek | 20,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 7,7% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 69,2% | 80,0% |
| Élénk | 23,1% | 20,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 38,5% | 40,0% |
| Egyensúlyozott | 15,4% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 38,5% | 60,0% |
| Kijelentés | 7,7% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 15,4% | 40,0% |
| Lágyan kevert paletta | 7,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 7,7% | 20,0% |
| Erős színegyüntetés | 38,5% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 30,8% | 20,0% |
Mely Bernard Benedict Hemy alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnézem az adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coast Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Tug Towing a Sailing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Fleet at North Shie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Fleet at North Shie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Estuary Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foundering off St Mary's Is… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats in an Estuary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape, Mouth of the Tyne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Bernard Benedict Hemy vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi látogatás érkezik Bernard Benedict Hemy oldalára, és mi a várható előrejelzés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnézem az adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Bernard Benedict Hemy: gyakori kérdések
Mely Bernard Benedict Hemy festmények a legkeresettebbek?
- Seascape, Mouth of the Tyne az élvonalban áll 200 megtekintéssel (40% a(z) Bernard Benedict Hemy összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 4 művet mutatja be.
Mennyi az érdeklődés Bernard Benedict Hemy iránt?
- 300 látogatás tizenkét hónapban: 0 a művész oldalon és 300 az egyes festményeken.
Milyen típusú Bernard Benedict Hemy festményeket preferálják a vásárlók?
- Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 40%-át teszi ki a katalógus 15%-ának.