Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bernard Cathelin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Bernard Cathelin: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Untitled (682) gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Bernard Cathelin művész alkotását: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 13%-a. Ezt követik Untitled (235) és Untitled (148). Bernard Cathelin összesen 2 300 látogatást kapott: 300 a művész oldalán, 2 000 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 100% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 1 900 látogatás. A választék egyértelmű: a Lágyan kevert paletta (Színharmónia) a látogatások 30%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 8%-át jelenti.
Bernard Cathelin: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Bernard Cathelin legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Untitled (682)
300 látogatás · 13,0%
-
2
Untitled (235)
200 látogatás · 8,7%
-
3
Untitled (148)
200 látogatás · 8,7%
-
4
Untitled (171)
200 látogatás · 8,7%
-
5
Untitled (892)
100 látogatás · 4,3%
-
6
Untitled (884)
100 látogatás · 4,3%
-
7
Untitled (641)
100 látogatás · 4,3%
-
8
Untitled (902)
100 látogatás · 4,3%
-
9
Untitled (931)
100 látogatás · 4,3%
-
10
Untitled (861)
100 látogatás · 4,3%
Hogyan változnak a Bernard Cathelin oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan változnak Bernard Cathelin festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Bernard Cathelin festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 8,7% |
| Lágy árnyékok | 24,0% | 21,7% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 39,1% |
| Fényerék egyensúlya | 26,0% | 26,1% |
| Fényes | 14,0% | 4,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,0% | 4,3% |
| Finom színtónusú | 12,0% | 8,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 26,0% | 34,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 24,0% | 43,5% |
| Éles színűség | 20,0% | 8,7% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 43,2% | 52,6% |
| Semleges tónusok | 40,9% | 26,3% |
| Földszínek | 9,1% | 15,8% |
| Fémfényű színek | 2,3% | 5,3% |
| Pasztell színek | 4,5% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 4,0% | 8,7% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 34,8% |
| Élénk | 56,0% | 56,5% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,0% | 4,3% |
| Lágy | 14,0% | 8,7% |
| Egyensúlyozott | 2,0% | 4,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 30,4% |
| Kijelentés | 46,0% | 52,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 4,3% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 30,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 47,8% |
| Egységes színpaletta | 24,0% | 17,4% |
Mely Bernard Cathelin festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (101) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (469) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (532) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (714) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (892) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (235) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (210) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (925) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (259) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (572) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Bernard Cathelin vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Bernard Cathelin-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Bernard Cathelin a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Bernard Cathelin alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Untitled (682): 300 megtekintés, a nézettségek 13%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Bernard Cathelin közötti közönség?
- 2 300 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalon és 2 000 a festményeken.
Milyen stílusú Bernard Cathelin festmények vonzzák a vásárlókat?
- Lágyan kevert paletta (Színharmónia) festmények: a látogatások 30%-át, a katalógus 8%-át teszik ki.