Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Burchfield oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Burchfield: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Little House In August - East Of Line Lake - Western New York gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Burchfield művész alkotását: 1 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 12%-a. Ezt követik Sleet Storm és House By A Railroad. Burchfield összesen 9 700 látogatást kapott: 800 a művész oldalán, 8 900 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 100% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 7 600 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (74%) és telefonok (26%). A választék egyértelmű: a Egyensúlyos (Színintenzitás) a látogatások 63%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 48%-át jelenti.
Burchfield: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Burchfield legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Little House In August - East Of Line Lake - Western New York
1 300 látogatás · 11,9%
-
2
Sleet Storm
400 látogatás · 3,7%
-
3
House By A Railroad
300 látogatás · 2,8%
-
4
Sun Moon And Star
300 látogatás · 2,8%
-
5
The Hobo
300 látogatás · 2,8%
-
6
Szomjաստ időjárás, 1953
200 látogatás · 1,8%
-
7
Circus Poster, 1917
200 látogatás · 1,8%
-
8
Pippin House, East Liverpool, Ohio, 1920
200 látogatás · 1,8%
-
9
Old House And Elm Trees
200 látogatás · 1,8%
-
10
Summer Afternoon
200 látogatás · 1,8%
Hogyan változnak a Burchfield oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 7 000 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sze 2026 | 0 | 1 200 |
Hogyan változnak Burchfield festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Burchfield festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,0% | 13,8% |
| Lágy árnyékok | 28,0% | 26,6% |
| Érezhető fényesség | 18,0% | 22,0% |
| Fényerék egyensúlya | 34,0% | 30,3% |
| Fényes | 14,0% | 7,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 50,0% | 33,9% |
| Finom színtónusú | 28,0% | 33,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,0% | 31,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 1,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 66,7% | 55,8% |
| Földszínek | 25,6% | 32,5% |
| Monokróm | 5,1% | 9,1% |
| Pasztell színek | 2,6% | 1,3% |
| Természet | 0,0% | 1,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,0% | 24,8% |
| Egyensúlyos | 48,0% | 63,3% |
| Élénk | 12,0% | 11,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 7,3% |
| Lágy | 12,0% | 9,2% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 19,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 13,8% |
| Kijelentés | 56,0% | 50,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,0% | 11,9% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 12,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 4,6% |
| Erős színegyüntetés | 36,0% | 39,5% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 31,2% |
Mely Burchfield festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Road and Sky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlight Over the Arbor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saturday Night 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saturday Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lighted Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A világ szájában | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lightning and Thunder at Ni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Star And Fires | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Yellow Afterglow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik Burchfield közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 7 200 | 74,2% |
| telefonok | 2 500 | 25,8% |
Mely nyelveken böngésznek a Burchfield vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 300 | 75,0% |
| Japán | 100 | 25,0% |
Naponta hány látogatása van Burchfield-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 200 |
| sze 30 Sze | 200 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 500 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Burchfield a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Burchfield alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Little House In August - East Of Line Lake - Western New York: 1 300 megtekintés, a nézettségek 12%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Burchfield közötti közönség?
- 9 700 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalon és 8 900 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Burchfield látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (74%) és telefonok (26%); a legnéresebb számítógépek 74% arányban.
Milyen stílusú Burchfield festmények vonzzák a vásárlókat?
- Egyensúlyos (Színintenzitás) festmények: a látogatások 63%-át, a katalógus 48%-át teszik ki.