Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles Bentley oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Charles Bentley: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Ataraipu or the Devil's Rock, gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Charles Bentley művész alkotását: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 22%-a. Ezt követik Esmeralda, on the Orinoco és The Great Cataract Of The River Parima. Charles Bentley összesen 900 látogatást kapott: 0 a művész oldalán, 900 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 100% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 800 látogatás. A választék egyértelmű: a Értékmentesen fakó (Színelnyomás) a látogatások 89%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 53%-át jelenti.
Charles Bentley: a 8 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Charles Bentley legnézettebb 8 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Ataraipu or the Devil's Rock,
200 látogatás · 22,2%
-
2
Esmeralda, on the Orinoco
100 látogatás · 11,1%
-
3
The Great Cataract Of The River Parima
100 látogatás · 11,1%
-
4
Caribi Village Anai
100 látogatás · 11,1%
-
5
Brazilian Fort St. Gabriel on the Rio Negro
100 látogatás · 11,1%
-
6
Unloading a Coaster Below St. Michael's Mount
100 látogatás · 11,1%
-
7
Seascape
100 látogatás · 11,1%
-
8
Passing The Channel Buoy
100 látogatás · 11,1%
Hogyan változnak a Charles Bentley oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hogyan változnak Charles Bentley festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Charles Bentley festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 6,2% | 22,2% |
| Lágy árnyékok | 9,4% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 43,8% | 44,4% |
| Fényerék egyensúlya | 34,4% | 22,2% |
| Fényes | 6,2% | 11,1% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 53,1% | 88,9% |
| Finom színtónusú | 31,2% | 11,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 15,6% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 68,0% | 80,0% |
| Földszínek | 28,0% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 4,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,6% | 66,7% |
| Egyensúlyos | 56,2% | 33,3% |
| Élénk | 3,1% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,1% | 0,0% |
| Lágy | 6,2% | 11,1% |
| Egyensúlyozott | 12,5% | 11,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 15,6% | 0,0% |
| Kijelentés | 62,5% | 77,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,4% | 22,2% |
| Lágyan kevert paletta | 3,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 9,4% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 77,8% |
| Egységes színpaletta | 28,1% | 0,0% |
Mely Charles Bentley festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ataraipu or the Devil's Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Comuti Or Taquiare Rock, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watu Ticaba, a Wapisiana Vi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Esmeralda, on the Orinoco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A trawler in a swell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brazilian Fort St. Gabriel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Roraima, a Remarkable Range… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mont St Michel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coast Scene with Shipping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Charles Bentley vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Charles Bentley-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Charles Bentley a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Charles Bentley alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Ataraipu or the Devil's Rock,: 200 megtekintés, a nézettségek 22%-e. 8 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Charles Bentley közötti közönség?
- 900 látogatás tizenkét hónapban: 0 a művész oldalon és 900 a festményeken.
Milyen stílusú Charles Bentley festmények vonzzák a vásárlókat?
- Értékmentesen fakó (Színelnyomás) festmények: a látogatások 89%-át, a katalógus 53%-át teszik ki.