Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles Jacque oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Charles Jacque: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Landscape with Sheep gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Charles Jacque művész alkotását: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 13%-a. Ezt követik Return to the Fold és Sheep At Pasture. Charles Jacque összesen 2 800 látogatást kapott: 600 a művész oldalán, 2 200 pedig a festményeknél. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 2 600 látogatás. A választék egyértelmű: a Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) a látogatások 30%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 19%-át jelenti.
Charles Jacque: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Charles Jacque legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
Landscape with Sheep
300 látogatás · 13,0%
-
2
Return to the Fold
200 látogatás · 8,7%
-
3
Sheep At Pasture
200 látogatás · 8,7%
-
4
Shepherd and his Sheep in Fontaineblelau Forest
200 látogatás · 8,7%
-
5
Cattle in a trough
200 látogatás · 8,7%
-
6
The Sheepfold, 1857
100 látogatás · 4,3%
-
7
Landscape with a Herd, 1872
100 látogatás · 4,3%
-
8
Sheep In A Forest
100 látogatás · 4,3%
-
9
A Shepherdess with Her Flock, 1887
100 látogatás · 4,3%
-
10
The Herd
100 látogatás · 4,3%
Hogyan változnak a Charles Jacque oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hogyan változnak Charles Jacque festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Charles Jacque festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 48,9% | 56,5% |
| Lágy árnyékok | 31,9% | 17,4% |
| Érezhető fényesség | 17,0% | 21,7% |
| Fényerék egyensúlya | 2,1% | 4,3% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 19,1% | 13,0% |
| Finom színtónusú | 40,4% | 47,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 21,3% | 8,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 19,1% | 30,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 65,8% | 59,1% |
| Sötét tónusú | 26,8% | 36,4% |
| Semleges tónusok | 4,9% | 4,5% |
| Monokróm | 2,4% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,3% | 34,8% |
| Egyensúlyos | 48,9% | 47,8% |
| Élénk | 12,8% | 17,4% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,6% | 8,7% |
| Lágy | 17,0% | 13,0% |
| Egyensúlyozott | 17,0% | 21,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 27,7% | 26,1% |
| Kijelentés | 27,7% | 30,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,4% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 44,7% | 52,2% |
| Egységes színpaletta | 48,9% | 47,8% |
Mely Charles Jacque festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Return to the Fold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape with a Herd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Shepherdess with her Floc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Blue Boy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep In A Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Sheepfold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Shepherd and his Flock by… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Missing Flock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Attending to the horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken böngésznek a Charles Jacque vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Charles Jacque-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 400 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Charles Jacque a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Charles Jacque alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- Landscape with Sheep: 300 megtekintés, a nézettségek 13%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Charles Jacque közötti közönség?
- 2 800 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész oldalon és 2 200 a festményeken.
Milyen stílusú Charles Jacque festmények vonzzák a vásárlókat?
- Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) festmények: a látogatások 30%-át, a katalógus 19%-át teszik ki.