Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles Ernest Cundall oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Charles Ernest Cundall: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók New York, from Brooklyn gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Charles Ernest Cundall művész alkotását: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 15%-a. Ezt követik The Destruction of a Birmingham Small Arms Factory Building és The Demolition of Devonshire House. Charles Ernest Cundall összesen 3 400 látogatást kapott: 700 a művész oldalán, 2 700 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 50% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 3 100 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (91%) és telefonok (9%). A választék egyértelmű: a Egyensúlyozott (Kontraszt) a látogatások 26%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 12%-át jelenti.
Charles Ernest Cundall: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Charles Ernest Cundall legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
New York, from Brooklyn, 1939
600 látogatás · 15,4%
-
2
The Destruction of a Birmingham Small Arms Factory Building, 1946
300 látogatás · 7,7%
-
3
The Demolition of Devonshire House, 1925
200 látogatás · 5,1%
-
4
A Chelsea Cup Tie, 1923
200 látogatás · 5,1%
-
5
Hauling a Catalina up the Slipway, 1943
200 látogatás · 5,1%
-
6
The Boulogne Express, 1929
100 látogatás · 2,6%
-
7
Building Submarines, 1940
100 látogatás · 2,6%
-
8
The Lord Mayor's Procession Arriving at the Law Courts, London, 1926
100 látogatás · 2,6%
-
9
Abingdon Fair, 1927
100 látogatás · 2,6%
-
10
Derby Day, 1933
100 látogatás · 2,6%
Hogyan változnak a Charles Ernest Cundall oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 2 500 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hogyan változnak Charles Ernest Cundall festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Charles Ernest Cundall festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 10,3% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 17,9% |
| Érezhető fényesség | 46,0% | 30,8% |
| Fényerék egyensúlya | 36,0% | 38,5% |
| Fényes | 0,0% | 2,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 52,0% | 51,3% |
| Finom színtónusú | 36,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 8,0% | 7,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 7,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 65,6% | 66,7% |
| Földszínek | 21,9% | 18,5% |
| Sötét tónusú | 6,2% | 11,1% |
| Monokróm | 6,2% | 3,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,0% | 25,6% |
| Egyensúlyos | 56,0% | 66,7% |
| Élénk | 6,0% | 7,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,0% | 25,6% |
| Lágy | 28,0% | 15,4% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 25,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,0% | 12,8% |
| Kijelentés | 20,0% | 20,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 38,0% | 38,5% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 12,8% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 2,6% |
| Erős színegyüntetés | 26,0% | 30,8% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 15,4% |
Mely Charles Ernest Cundall festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Their Finest Hour, May 1940 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Derby Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Lord Mayor's Procession… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Boulogne Express | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abingdon Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tom Walker (b.1872), In Pen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hipper at Kiel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pump Room, Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Arena, Assisi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building Submarines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik Charles Ernest Cundall közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 100 | 91,2% |
| telefonok | 300 | 8,8% |
Mely nyelveken böngésznek a Charles Ernest Cundall vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Charles Ernest Cundall-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Charles Ernest Cundall a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Charles Ernest Cundall alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- New York, from Brooklyn: 600 megtekintés, a nézettségek 15%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Charles Ernest Cundall közötti közönség?
- 3 400 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalon és 2 700 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Charles Ernest Cundall látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (91%) és telefonok (9%); a legnéresebb számítógépek 91% arányban.
Milyen stílusú Charles Ernest Cundall festmények vonzzák a vásárlókat?
- Egyensúlyozott (Kontraszt) festmények: a látogatások 26%-át, a katalógus 12%-át teszik ki.