Clara PeetersNépszerű festmények és látogatási adatok
1587
–
1657
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Clara Peeters oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Clara Peeters: a lényeges számok
A Clara Peeters művei közül a(z) Still Life with Nuts, Candy and Flowers a legnézettebb: 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 16%-át teszi ki. Ezt követi A Vanitas Portrait Of A Lady és A Bouquet of Flowers. Összesen 4 400 látogatás: 1 600 a művész oldalán és 2 800 a festményeknél. 88% csökkenés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 400 látogatással. Eszközök megoslása: számítógépek (95%) és telefonok (5%). Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) a kedvezett stílus: a látogatások 35%-át, a katalógus 14%-át teszi ki.
A(z) Clara Peeters legnépszerűbb 10 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Clara Peeters olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
1 300
2 100
Aug 2026
100
700
Sze 2026
100
0
Mennyi a havi látogatószám Clara Peeters festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Clara Peeters festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
60,0%
75,0%
Klasszikus
10,0%
10,0%
Békés, nyugodt
10,0%
10,0%
Nyugodt
10,0%
5,0%
Dramatikus
10,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
50,0%
60,0%
Belső elmélyülést sugárzó
30,0%
20,0%
Rejtélyes
10,0%
10,0%
Nosztalgikus
10,0%
10,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
69,4%
71,0%
Lágy árnyékok
24,5%
29,0%
Érezhető fényesség
2,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
4,1%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
28,6%
32,3%
Finom színtónusú
49,0%
41,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,2%
12,9%
Egyértelmű színprészenység
10,2%
12,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
83,7%
84,6%
Sötét tónusú
11,6%
15,4%
Semleges tónusok
4,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
55,1%
61,3%
Egyensúlyos
38,8%
38,7%
Élénk
6,1%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,1%
19,4%
Lágy
26,5%
6,5%
Egyensúlyozott
14,3%
12,9%
Erőteljes kontrasztú
30,6%
35,5%
Kijelentés
22,4%
25,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,2%
0,0%
Lágyan kevert paletta
4,1%
16,1%
Egyensúlyozott harmónia
14,3%
35,5%
Erős színegyüntetés
57,1%
41,9%
Egységes színpaletta
16,3%
6,5%
Hogyan teljesítnek Clara Peeters népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Table with Orange, Olives a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Nuts, Candy…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
A Bouquet of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Egy szüreti kompozíció virá…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still-life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with Flowers and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still Life with Flowers Sur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life Of Fish And Cat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Telefonok vagy számítógépek: hol böngészett Clara Peeters?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megjelenítés táblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 200
95,5%
telefonok
200
4,5%
Hogyan fordult fel a Clara Peeters közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Svéd
500
38,5%
Angol
400
30,8%
Spanyol
200
15,4%
Német
100
7,7%
Orosz
100
7,7%
Hány napi látogatás érkezik Clara Peeters oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
400
pén 9 Okt
2 000
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
400
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
200
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
800
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 100
Clara Peeters igényeire vonatkozó kérdések
Mi Clara Peeters legnézettebb festménye?
Still Life with Nuts, Candy and Flowers, 500 megtekintéssel vagy a nézettségek 16%-e share, a teljes lista pedig 10. helyen szerepel.
Hány látogatása van Clara Peeters számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
4 400 tizenkét hónap alatt (1 600 az artiszta oldalon, 2 800 a festményeken).
Clara Peeters műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
A látogatások megoszlása: számítógépek (95%) és telefonok (5%); a népszerűségben az számítógépek áll az élen 95% arányal.
Vannak-e olyan Clara Peeters stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
Igen, Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia): a látogatások 35%-a a katalógus 14%-ával szemben.