Claude ParentNépszerű festmények és látogatási adatok
1923
–
2016
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Claude Parent oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Claude Parent: a lényeges számok
A Claude Parent művei közül a(z) Project for a New Museum a legnézettebb: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami a művész összes megtekintésének 25%-át teszi ki. Ezt követi Alaïa Fashion Drawing és Alaïa Fashion Drawing. Összesen 500 látogatás: 200 a művész oldalán és 300 a festményeknél. 100% csökkenés Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 400 látogatással. Romantikus (Érzelmi hangulat) a kedvezett stílus: a látogatások 100%-át, a katalógus 42%-át teszi ki.
A(z) Claude Parent legnépszerűbb 4 festménye látogatottság alapján
A legnépszerűbb művek AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatottsága alapján rangsorolva, nem a katalógus pontszám alapján. Az 1. helyen Claude Parent olyan festménye áll, amelyet a legtöbben megnyitnak.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megjelenítés táblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
200
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
0
Mennyi a havi látogatószám Claude Parent festményeinek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a vásárlók Claude Parent festményei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megjelenítés táblázat
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
41,7%
100,0%
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
0,0%
Nyugodt
8,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
100,0%
100,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
100,0%
100,0%
Finom színtónusú
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
52,9%
50,0%
Monokróm
35,3%
25,0%
Pasztell színek
11,8%
25,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
100,0%
100,0%
Egyensúlyos
0,0%
0,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
35,3%
25,0%
Lágy
5,9%
0,0%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
5,9%
0,0%
Kijelentés
52,9%
75,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
11,8%
25,0%
Lágyan kevert paletta
11,8%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
11,8%
0,0%
Erős színegyüntetés
41,2%
75,0%
Egységes színpaletta
23,5%
0,0%
Hogyan teljesítnek Claude Parent népszerű festényei hónosánként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megjelenítés táblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Alaïa Fashion Drawing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan fordult fel a Claude Parent közönsége nyelvi lebontásban?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megjelenítés táblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Orosz
200
100,0%
Hány napi látogatás érkezik Claude Parent oldalára, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megjelenítés táblázat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
300
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
Claude Parent igényeire vonatkozó kérdések
Mi Claude Parent legnézettebb festménye?
Project for a New Museum, 100 megtekintéssel vagy a nézettségek 25%-e share, a teljes lista pedig 4. helyen szerepel.
Hány látogatása van Claude Parent számára a AllPaintingsStore.com oldalon?
500 tizenkét hónap alatt (200 az artiszta oldalon, 300 a festményeken).
Vannak-e olyan Claude Parent stílusokat, amelyeket a látogatók jobban preferálnak?
Igen, Romantikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-a a katalógus 42%-ával szemben.