Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Corot oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Corot: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Woman with a Pearl gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Corot művész alkotását: 1 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 1%-a. Ezt követik Interior of Sens Cathedral és Északi Nemesi Tavó: Fa Szerelés Árnyékában. Corot összesen 93 900 látogatást kapott: 8 700 a művész oldalán, 85 200 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 72% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 71 300 látogatás. Francia (28%), Angol (25%) és Japán (15%) nyelven böngésznek. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (86%), telefonok (12%) és tabletek (2%). A választék egyértelmű: a Erős színegyüntetés (Színharmónia) a látogatások 49%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 40%-át jelenti.
Corot: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Corot legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Corot oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
3 600
Júl 2026
2 200
69 100
Aug 2026
500
6 400
Sze 2026
5 800
6 100
Hogyan változnak Corot festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Corot festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
46,8%
45,5%
Nyugodt
38,3%
34,6%
Romantikus
10,6%
10,9%
Természetes tónusú
2,1%
2,4%
Éteri
0,0%
2,1%
Dramatikus
0,0%
1,9%
Elegáns
2,1%
1,4%
Nosztalgikus
0,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
48,9%
55,5%
Belső elmélyülést sugárzó
17,0%
20,4%
Nyugodt
25,5%
12,2%
Melankolikus
8,5%
7,2%
Nosztalgikus
0,0%
1,4%
Rejtélyes
0,0%
1,1%
Feszült hangulatú
0,0%
0,7%
Romantikus
0,0%
0,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
19,0%
Lágy árnyékok
32,0%
35,3%
Érezhető fényesség
28,0%
36,7%
Fényerék egyensúlya
10,0%
8,2%
Fényes
2,0%
0,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
23,5%
Finom színtónusú
40,0%
40,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
30,1%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
5,5%
Éles színűség
0,0%
0,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
75,0%
72,1%
Semleges tónusok
20,4%
17,8%
Sötét tónusú
2,3%
9,0%
Monokróm
2,3%
0,7%
Természet
0,0%
0,3%
Pasztell színek
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
38,0%
33,7%
Egyensúlyos
58,0%
57,8%
Élénk
4,0%
8,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
6,4%
Lágy
16,0%
10,1%
Egyensúlyozott
4,0%
7,9%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
23,3%
Kijelentés
56,0%
52,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
7,5%
Lágyan kevert paletta
6,0%
6,5%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
9,3%
Erős színegyüntetés
40,0%
49,3%
Egységes színpaletta
28,0%
27,5%
Mely Corot festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
„Sodoma megsemmisítése” tan…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Woman Reading
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
View of the Forest of Fonta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
100
Bacchante by the Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Studio (also known as Y…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Reverie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Souvenir of Ville d'Avray
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
View at Riva, Italian Tyrol
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Toussaint Lemaistre (1807/8…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel érkezik Corot közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
80 700
85,9%
telefonok
11 300
12,0%
tabletek
1 900
2,0%
Mely nyelveken böngésznek a Corot vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
2 600
28,3%
Angol
2 300
25,0%
Japán
1 400
15,2%
Spanyol
500
5,4%
Olasz
400
4,3%
Koreai
300
3,3%
Portugál
300
3,3%
Német
200
2,2%
Svéd
200
2,2%
Chinese
200
2,2%
Naponta hány látogatása van Corot-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
800
kedd 22 Sze
500
sze 23 Sze
1 000
csüt 24 Sze
600
pén 25 Sze
500
szo 26 Sze
900
vas 27 Sze
1 200
hét 28 Sze
1 800
kedd 29 Sze
700
sze 30 Sze
1 500
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
900
szo 3 Okt
500
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
2 200
kedd 6 Okt
1 400
sze 7 Okt
1 400
csüt 8 Okt
1 500
pén 9 Okt
700
szo 10 Okt
500
vas 11 Okt
2 300
hét 12 Okt (előrejelzés)
2 600
kedd 13 Okt (előrejelzés)
1 400
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 100
hét 19 Okt (előrejelzés)
3 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 600
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 700
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 400
hét 26 Okt (előrejelzés)
3 300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 800
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 800
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 600
Corot a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Corot alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Woman with a Pearl: 1 100 megtekintés, a nézettségek 1%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Corot közötti közönség?
93 900 látogatás tizenkét hónapban: 8 700 a művész oldalon és 85 200 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Corot látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (86%), telefonok (12%) és tabletek (2%); a legnéresebb számítógépek 86% arányban.
Mely nyelveken olvatták a vásárlók már Corot műveiről?
Francia (28%), Angol (25%) és Japán (15%) nyelven. Francia: 28%.
Milyen stílusú Corot festmények vonzzák a vásárlókat?
Erős színegyüntetés (Színharmónia) festmények: a látogatások 49%-át, a katalógus 40%-át teszik ki.