Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Daniel Maclise oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Daniel Maclise: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók The Marriage of Strongbow and Aoife gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Daniel Maclise művész alkotását: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 6%-a. Ezt követik Madeline after prayer és Charles lamb. Daniel Maclise összesen 6 700 látogatást kapott: 800 a művész oldalán, 5 900 pedig a festményeknél. A lendület lelassult: Sze 2026 időszakban 25% -el kevesebb volt a látogatás, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 5 800 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (94%), telefonok (3%) és tabletek (3%). A választék egyértelmű: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 48%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 29%-át jelenti.
Daniel Maclise: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Daniel Maclise legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
-
1
The Marriage of Strongbow and Aoife
400 látogatás · 6,3%
-
2
Madeline after prayer
300 látogatás · 4,8%
-
3
Charles lamb
300 látogatás · 4,8%
-
4
Washington Irving
300 látogatás · 4,8%
-
5
A Scene from 'Undine' (detail), 1843
200 látogatás · 3,2%
-
6
Snap-Apple Night
200 látogatás · 3,2%
-
7
The Origin of the Harp
200 látogatás · 3,2%
-
8
King Lear and Cordelia
200 látogatás · 3,2%
-
9
And in the First Career they Ran
200 látogatás · 3,2%
-
10
Winthrop Mackworth Praed
200 látogatás · 3,2%
Hogyan változnak a Daniel Maclise oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 700 | 5 100 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sze 2026 | 100 | 200 |
Hogyan változnak Daniel Maclise festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Daniel Maclise festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 14,0% | 23,8% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 17,5% |
| Érezhető fényesség | 16,0% | 20,6% |
| Fényerék egyensúlya | 16,0% | 14,3% |
| Fényes | 40,0% | 23,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,0% | 39,7% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 31,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 8,0% | 11,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,0% | 17,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 29,2% | 48,3% |
| Semleges tónusok | 31,2% | 22,4% |
| Monokróm | 29,2% | 12,1% |
| Sötét tónusú | 10,4% | 12,1% |
| Pasztell színek | 0,0% | 5,2% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 32,0% | 38,1% |
| Egyensúlyos | 54,0% | 46,0% |
| Élénk | 14,0% | 15,9% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 42,0% | 28,6% |
| Lágy | 16,0% | 20,6% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 6,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 22,2% |
| Kijelentés | 16,0% | 22,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 14,3% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 3,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,0% | 9,5% |
| Erős színegyüntetés | 26,0% | 27,0% |
| Egységes színpaletta | 60,0% | 46,0% |
Mely Daniel Maclise festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Marriage of Strongbow a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Nelson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Scene from 'Undine' (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Madeline after prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| John Forster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snap-Apple Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| William Harrison Ainsworth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage Group | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| John Orlando Parry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel érkezik Daniel Maclise közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 6 300 | 94,0% |
| telefonok | 200 | 3,0% |
| tabletek | 200 | 3,0% |
Mely nyelveken böngésznek a Daniel Maclise vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 100 | 100,0% |
Naponta hány látogatása van Daniel Maclise-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 200 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 300 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
Daniel Maclise a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Daniel Maclise alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
- The Marriage of Strongbow and Aoife: 400 megtekintés, a nézettségek 6%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Daniel Maclise közötti közönség?
- 6 700 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész oldalon és 5 900 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Daniel Maclise látogatói?
- A látogatások megoszlása: számítógépek (94%), telefonok (3%) és tabletek (3%); a legnéresebb számítógépek 94% arányban.
Milyen stílusú Daniel Maclise festmények vonzzák a vásárlókat?
- Földszínek (Színpaletta) festmények: a látogatások 48%-át, a katalógus 29%-át teszik ki.