Pénzvisszatérítési Garancia · 100 nap Ingyenes világszerte történő szállítás
449 561műalkotások 30 612művészek 4 658múzeumok 32nyelv

David Michael Hinnebusch Kereslet- és látogatói statisztikák

1968

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg David Michael Hinnebusch oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

David Michael Hinnebusch: kereslet egy pillantásban

A David Michael Hinnebusch legnézettebb műve a(z) AllPaintingsStore.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban: On the Air and In the Air: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 6%-át teszi ki. A következő kereslet: Just in és Jet Fix. David Michael Hinnebusch összesen 4 200 látogatást generált, ebből 100 a művész oldalon és 4 100 a jednotlivű festményeken. A kereslet csökkent: a látogatások 100%-el esettek le Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 3 900 látogatással. A vásárlók számítógépek (100%) eszközökön böngésznek. A vásárlók a Semleges tónusok (Színpaletta) irányába tendírással rendelkeznek: ezek a látogatások 41%-át teszik ki, míg a művész katalógusának 26%-át jelenti.

A vásárlók által leggyakrabban megnyitott 10 művész David Michael Hinnebusch alkotása

A legnézettebb AllPaintingsStore.com művek sorrendje a valós látogatások alapján az elmúlt tizenkét hónapban: David Michael Hinnebusch művei közül a 10 legnézettebb festmény került a sor đầura.

  1. On the Air and In the Air 1 On the Air and In the Air, 2017 300 látogatás · 6,5%
  2. Just in 2 Just in, 2017 300 látogatás · 6,5%
  3. Jet Fix 3 Jet Fix, 2017 200 látogatás · 4,3%
  4. My Heroes 4 My Heroes, 2017 200 látogatás · 4,3%
  5. Breaking Bad Waves 5 Breaking Bad Waves, 2017 200 látogatás · 4,3%
  6. Time Team Key 6 Time Team Key, 2017 200 látogatás · 4,3%
  7. Orange Skies 7 Orange Skies, 2017 200 látogatás · 4,3%
  8. Bright Dog 8 Bright Dog, 2017 100 látogatás · 2,2%
  9. Vernon S Place 9 Vernon S Place, 2017 100 látogatás · 2,2%
  10. Native Bus 10 Native Bus, 2006 100 látogatás · 2,2%

Mennyi érdeklődést kap David Michael Hinnebusch havonta?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Megnézem az adatokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20261003 800
Aug 20260200
Sze 202600

Hány imádrát nézik meg David Michael Hinnebusch festményeit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Mely David Michael Hinnebusch alkotások a legkeresettebbek, hónapról hónapra?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Megnézem az adatokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Just in00000000010000
Self Portrait000000000000
Not a Slave Ship00000000010000
Orange Skies000000000000
Ben Seven000000000000
Amber Cascades000000000000
Murmuring Ban000000000000
Pierre, McQueen, Taylor000000000000
Navy Sea000000000000
Ancient One000000000000

Milyen eszközöket használnak a vásárlók David Michael Hinnebusch böngészéséhez?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Megnézem az adatokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek4 200100,0%

Mely nyelveken böngésznek a David Michael Hinnebusch vásárlói?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Megnézem az adatokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol100100,0%

Hány napi látogatás érkezik David Michael Hinnebusch oldalára, és mi a várható előrejelzés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Megnézem az adatokat
NapLátogatások
sze 23 Sze0
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt100
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt (előrejelzés)0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)100
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)200
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)200
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)0
kedd 3 Nov (előrejelzés)0

David Michael Hinnebusch: gyakori kérdések

Mely David Michael Hinnebusch festmények a legkeresettebbek?

On the Air and In the Air az élvonalban áll 300 megtekintéssel (6% a(z) David Michael Hinnebusch összes megtekintéséből). A fenti rangsor a top 10 művet mutatja be.

Mennyi az érdeklődés David Michael Hinnebusch iránt?

4 200 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalon és 4 100 az egyes festményeken.

Milyen eszközökön böngésznek a vásárlók David Michael Hinnebusch oldalán?

A vásárlók számítógépek (100%) eszközökön böngésznek; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 100%-át teszik ki.

Milyen típusú David Michael Hinnebusch festményeket preferálják a vásárlók?

Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 41%-át teszi ki a katalógus 26%-ának.