Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Denis Maurice oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Denis Maurice: a vásárlók nézőpontja
A vásárlók Három Szellemű gyakrabban nyitják meg, mint bármely más Denis Maurice művész alkotását: 4 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami a teljes összeg 33%-a. Ezt követik La Colonie de Vacances (Summer Camp), 1913 és Bathers at Port-Blanc. Denis Maurice összesen 16 200 látogatást kapott: 2 300 a művész oldalán, 13 900 pedig a festményeknél. A trend pozitív: 21% -el több látogatás Sze 2026 időszakban, mint Aug 2026 időszakban. A legjobb hónap Júl 2026 volt: 9 500 látogatás. Látogatások eszköz szerint: számítógépek (65%), telefonok (32%) és tabletek (2%). A választék egyértelmű: a Rejtélyes (Érzelmi hangulat) a látogatások 58%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 0%-át jelenti.
Denis Maurice: a 10 festmény, amit a vásárlók legelőször megnéznek
A Denis Maurice legnézettebb 10 festménye a AllPaintingsStore.com oldalán tizenkét hónapban, a legtöbb látogatást elnyert művektől kezdve.
Hogyan változnak a Denis Maurice oldal látogatásainak száma havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Megnyitás a statisztikákhoz
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
1 400
8 100
Aug 2026
200
2 700
Sze 2026
700
2 800
Hogyan változnak Denis Maurice festményeinek megtekintései havi ভিত্তিতে?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Denis Maurice festmények felelnek meg a vásárlók választásának?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Megnyitás a statisztikákhoz
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
20,0%
66,3%
Nyugodt
20,0%
20,5%
Nosztalgikus
40,0%
7,2%
Misztikus
20,0%
1,2%
Játékos
0,0%
2,4%
Romantikus
0,0%
1,2%
Békés, nyugodt
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Rejtélyes
0,0%
57,8%
Nyugodt
0,0%
16,9%
Szellemi
60,0%
10,8%
Nyugodt
20,0%
7,2%
Romantikus
20,0%
2,4%
Játékos
0,0%
2,4%
Nosztalgikus
0,0%
1,2%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
1,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
1,4%
Lágy árnyékok
28,0%
44,4%
Érezhető fényesség
34,0%
25,0%
Fényerék egyensúlya
30,0%
27,1%
Fényes
2,0%
2,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
4,9%
Finom színtónusú
22,0%
63,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
46,0%
20,8%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
10,4%
Éles színűség
4,0%
0,7%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
38,5%
43,9%
Földszínek
41,0%
40,2%
Sötét tónusú
15,4%
6,1%
Pasztell színek
5,1%
7,3%
Monokróm
0,0%
1,2%
Természet
0,0%
1,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
8,0%
2,8%
Egyensúlyos
60,0%
81,9%
Élénk
32,0%
15,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
10,4%
Lágy
28,0%
23,6%
Egyensúlyozott
16,0%
7,6%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
16,0%
Kijelentés
30,0%
42,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
28,0%
12,5%
Lágyan kevert paletta
16,0%
16,0%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
44,4%
Erős színegyüntetés
34,0%
24,3%
Egységes színpaletta
0,0%
2,8%
Mely Denis Maurice festmények vált érdeklődéssé hónaponként?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Megnyitás a statisztikákhoz
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Három Szellemű
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 600
2 000
Homage to Cézanne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and Child at Le Poul…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Wave
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
La Colonie de Vacances (Sum…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Bathers at Port-Blanc
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
The visitation, eremitaget
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
A Prinzessin der Turm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bretonne dans une barque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
White Sun on the Corn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközökkel érkezik Denis Maurice közönsége?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Megnyitás a statisztikákhoz
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
10 600
65,4%
telefonok
5 200
32,1%
tabletek
400
2,5%
Mely nyelveken böngésznek a Denis Maurice vásárlói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
300
21,4%
Francia
300
21,4%
Koreai
300
21,4%
Arab
100
7,1%
Spanyol
100
7,1%
Japán
100
7,1%
Lengyel
100
7,1%
Orosz
100
7,1%
Naponta hány látogatása van Denis Maurice-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Megnyitás a statisztikákhoz
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
200
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
700
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
400
pén 9 Okt
1 100
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
400
csüt 15 Okt (előrejelzés)
400
pén 16 Okt (előrejelzés)
800
szo 17 Okt (előrejelzés)
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
800
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
400
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 000
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 31 Okt (előrejelzés)
500
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 100
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
500
Denis Maurice a AllPaintingsStore.com oldalán
Melyik Denis Maurice alkotása látja meg a legtöbb látogatót?
Három Szellemű: 4 800 megtekintés, a nézettségek 33%-e. 10 festmény helyeződik előtte.
Mekkora Denis Maurice közötti közönség?
16 200 látogatás tizenkét hónapban: 2 300 a művész oldalon és 13 900 a festményeken.
Milyen eszközöket használnak Denis Maurice látogatói?
A látogatások megoszlása: számítógépek (65%), telefonok (32%) és tabletek (2%); a legnéresebb számítógépek 65% arányban.
Milyen stílusú Denis Maurice festmények vonzzák a vásárlókat?
Rejtélyes (Érzelmi hangulat) festmények: a látogatások 58%-át, a katalógus 0%-át teszik ki.